bugün

Saçma söylemleri dikkate almadığını gösterir. Vize yapılsa bazıları haydi ne bekliyoruz saldıralım bıd bıdı derdi.
(bkz: israil dölü demedim ismail öldü dedim).
ses çıkarmalarına gerek kalmamıştır. zira beklenen açıklama gelmiştir.
(bkz: işine gelir pezevengin)
Gerçek olmayan bir söylem olduğu içindir. Ak partili değilim önce bir dinleyin; defalarca dinledim video'yu "hani istifa et diyodun nouldu" diyor ama o anki ses incelmesiyle birlikte kulağa israil'in dölü gibi geliyor. Zaten günlük hayat akışına aykırı bir cümle bu, normalde Yahudi dölü kalıbı vardır.

Edit: eğer gerçek olsa yer yerinden oynardı, kaldı ki bb'nın israil'le güzel ilişkileri olduğu söyleniyor, büyük oğlunun gemileri ticaret yapıyormuş israil'de.
korkularından değil siklemediklerinden veya haberleri olmadığındandır. gemi basıp 10 kişiyi öldüren adamların bu laftan mı tırsacaklar..
hoşlarına gitmiştir büyük ihtimal. filistin-israil savaşında filistini savunan bir ülkenin başbakanı artık halka kendilerini örnek göstererek söylüyordur. ne güzel işte. biz ingilizcedeki turkey sözüne ses çıkarıyor muyuz? şahsen ben görmedim hiç "niye hindiye turkey diyorlar" diyen birini.

he şunu da belirteyim; malum hindi korkak olur. tesadüf falan sanıyorsa birileri bu muhabbeti elbette bir şey diyemem. *
güncel Önemli Başlıklar