bugün

israil'in iyice saçmaladığının göstergesidir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25248799/

ayrıca ;

(bkz: pkk yı taşeron olarak kullanan ülkeler)
öncelikle hiçbir devlet resmiyette pkk gibi uluslararası alanda tüm devletlerce terör örgütü olarak tanınmış bi örgütle aynı masaya oturamaz heleki birleşmiş milletler üyesiyse . bunu ancak el altından silah ve para desteği olarak yapabilir ki israil'inde pkk' ya bu desteğini eksik etmediğini söyleyebilirz . son zamanlarda türkiye ile israil arasında yükeselen tansiyonun pkk nın hortlaması gerçeğini nasıl arttırdığını buna karşılık iran'ın durduk yere biranda pjak 'ı kendine hedef seçmeside pkk 'nın kukladan başka hiçbişey olmadığının kanıtıdır .
zaten verdikleri desteği ikrardır.
acı ama gerçeğin çıplak bir şekilde önünüzde söylenmesi. zaten ne olacaktı ki?

mazot olmuş 4 tl. sınıra yakın da değiliz ki kaçak mazot getirtip, kaçak sigara içip kaçak elektrikle roj tv seyredip günümüzü gün edelim. arada stres atmak için 1-2 molotof atıp türk yakalım.
kürtleri kullanmayanı, kucağa alıp hoplatmayanı dövüyorlar zaten. ama gel de beyinsiz pkk sempatizanlarına bunu anlat.
yandaş basının masalıdır. israil akp'nin içinde gezdiriyor zaten neden tehdit etsin.
içimizdeki ''israil yandaşı ak parti'' iftiracılarını epeyce rahatsız edecek haklı tutum.

haklılar çünkü tarihin tüm evrelerinde kafir ile kafir işbirliği yapmıştır. yine yapacaktır. israiloğulları ile ilgili kur'an-ı kerim ayetlerini okuyun. ne dediğimi anlayacaksınız.

ama sene 2012 bir 1990 ya da 2000 değil. uyuyan dev uyanıyor, gözleri mahmur ama yavaş yavaş kendine geliyor. israil i es geçiyorum eninde sonunda yapayalnız kalacağı aşikardır. hatta olaya yine kur'an referanslı bakarsak israil i çok büyük bir bozgun bekliyor. kendilerini gargat ağacından başka saklayacak madde bulamayacakları da rabbimizin sözü olduğundan bu bozgun kesindir.

ben 2023 sonrasında gerçekleşmesi muhtemel olan çin halk cumhuriyeti savaşını düşünüyorum. bakalım, hep birlikte göreceğiz.
oooooo uyanında balığa gidelim denilesi olaydır. tarih boyunca bir kıtada zulüm, işkence, terör ne varsa altından mutlaka yahudiler çıkmıştır. dalyarak gazetenin biri açıklama yapsa ne olacak yapmasa ne olacak. bunu zaten herkes biliyor.
Israil' den emekli olan subaylarin doguya gelip Pkk' ya egitim verdigini, Turkiye' deki Yahudiler'in orduya ust duzey gorevli olarak yerlestiklerini, Israil' in Pkk' yi vaad edilmis topraklar zirvasi icin kullandigini, Gap' in bu nedenle bitirilmedigini, subaylarimizin Aglama Duvari' nda gayet samimi aglama ibadeti yaptigini bilmeyenlere yeni bir olaydir. Yoksa zaten Pkk Israil icin var. Abd demeyin o da Israil icin var.
israil savunma bakanlığı sözcülerinin dünya basını önünde gazetecilerle röportaj yaparken dahi kabul ettiği kavram.
ama bazılarının işlevsiz beynine girmiyor belki de girmesi istenmiyor.
böylesine götüne ne alsa müstahak tabiki o açıdan zerre acımıyorum.
israil'in kardeşi akp olgusuna iftira diyen mal var aramızda...

yahudi cesaret madalyalı başbakan da madagaskar hükümetinin başında çünkü. yandaşlık kavramı geçileli çok olmuş, artık içine sokmuş sevgili akp'sini bazıları.

ailecek kullanıyorsanız hijyene dikkat edin bari...
güncel Önemli Başlıklar