bugün

israil'in resmi açıklamasıdır.

http://www.habergzt.com/i...-olarak-gormuyoruz/73541/

ben de hitler'i bir savaş suçlusu olarak görmüyorum. demek ki adam potansiyel terör destekçileriyle savaşıyormuş.

edit: yıllardır bilinen bir şey ama önceden hep inkar ederlerdi, ilk kez bir komutanı çıkıp bunu diyor. ilk - kez.
yıllardır hamas'ı kollayan ibişlerin zoruna gitmiştir.

yeni bir şey değil biliniyor bu epeydir. sen önce hamas'ı savunmanın, ışid'e asi çocuklar demenin hesabını ver.
(bkz: köpek köpeği ısırmaz)
Yorum yapanlar içinde haberi okuyan var mı acaba diye düşündüren başlık.

Hırtın biri bana göre terör örgütü değil demiş, israilden gelen resmi açıklama değil bir şey değil. Okumayı sevmiyorsunuz anladık da yorum yapacağın şeye bir göz gezdir bari. Nice andaval var bu ülkede türk olmasına rağmen pkkyı destekleyen, terör örgütü olarak görmeyen. Bu durumda Türkiye pkk'yı terör örgütü olarak görmüyor mu demek oluyor?

israil'i savunma derdinde değilim de mantık çerçevesinde yorum yapın biraz. Haber ile başlığı arasında dağlar var, buraya gelmiş okumadan etmeden yorum yazma peşindesiniz.

Ülkedeki genel sorunlardan biri zaten bu hakim olmadığı konuda fikir beyan etmek...

Okumaya üşenenler için haberden küçük bir bölümü alta kopyalıyorum.

- Golan konuşmasında PKK için, "Benim kişisel bakış açıma göre, PKK bir terör örgütü değil. Belki (bu sözler) manşetlere çıkacak ama; ben böyle görüyorum" dedi. -

Gördüğünüz üzere bu haberden yola çıkarak laf edeceğiniz adam eski genelkurmay başkan yardımcısı olan bu dallama, bütün ülke değil. Kendinizi daha fazla aptal durumuna düşünmeyin.
konjonktürel bir açıklama. normalde israil için kürtlerin araplardan farkı yoktur, siyasi sığınma isteyen kürtleri ülkeye almazlar, vatandaşlık asla vermezler.

şu an öyle gerek olduğu için böyle bir açıklama yapmışlar.
Görse ne, görmese ne.

PKK'nın belki de en büyük finans merkezi Almanya.

Alman medyası her gün pkk yı "ezilmiş Kürt halkının faşist tc'ye karşı kurduğu" bir örgüt olarak Lans ediyor.

Yani pkk yı her türlü destekleyen Almanya,
Pkk yı Türkiye'ye karşı bir araç olarak kullanan Almanya şimdi pkk yı resmi olarak terör örgütü olarak görüyor.

Eeee?

israil görse ne, görmese ne.
yakında "yanlış anlaşıldım, öyle demek istemedim" tarzı bir açıklama ile tekzip edilecek açıklama. çünkü israil böyle şeylere dikkat eder, yaptığı götlükleri resmi olarak asla kabul etmez.
bunu resmi olarak açıklaması hayra alamet değil.
insan kendi oyuncagini çöp olarak gorebilir mi hic?
özür ve düzeltme gelecek demiştim.

http://www.habergzt.com/israil-den-pkk-carki/73549/

israil'in pkk destekçisi olduğu nettir o ayrı.
Görmesi için sebebi yok ki hedefi uğruna kukla gibi bir çok terör örgütleri yaratıp kendi amacı doğrultusunda kullanıp işi bittiğinde de ortadan kaldırır. Sözde kürdistan devletini kurmaya çalışıp kendileri için kutsal sayılan fırat-dicle nehirlerini almak istiyorlar. Net !
sahibi köpeğine sahip çıkıyor işte daha ne yapsın.
Uluslararası ilişkilerde Maskeli balo bitti. Herkes aslında kimin kim olduğunu önceden biliyordu. Şimdi ise tüm ülkeler maskesini çıkardı. Bunun en önemli sebebi, piyonlarin başarısız olmasıdır. Pkk 40 yıldır kürt halkından beklenen desteği görmedi. 2 karış toprak dahi alamadı. Ortada müthiş bir yatırım var ve kazanılan şey koca bir sıfır. Türkiye, pkk ve feto ye rağmen olağanüstü büyüyor, gelişiyor.
Bu durum da artık açıkça herkes tarafını seçsin diyorlar. Önce ekonomik sonra ise konvensiyonel savaş kapıda.

Zaten abd, rte ye diktatör demeye başladı. Bu filmi daha önce de ırak ta gördük. Yanlız bu defa işleri çok zor. Içerdeki tüm adamları/örgütleri deşifre oldu. Kesnizani gibi feto ve ust düzey generalleri yok. 3-5 yıl içinde turkiye ye askeri müdahale yapılmazsa, 10 yıl sonra yeni bir süper gücün varlığını kabul etmek zorunda kalacaklar. Bunu çok iyi biliyorlar.
resmi bir açıklama yok. söyleyen şahıs başbakan değil, cumhurbaşkanı değil. kendi şahsi düşüncesini söylemiş. söyledikleri israil'i bağlamaz.

zaten haberin ne kadar doğru olduğu da tartışılır.

zito!
hav hav da hav hav.

açıklamayı yapan kim ?

israil eski g.k başkan yardımcısı

yani dış kapının mandalı

şu an necdet özel in nerede ? ve ne yaptığını kaç kişi biliyor ?

nereye kalmış

yardımcısının ne dediğini umursayacak

kaç kişi var ?

ak hırsızlar bu boktan işleri bıraksında söylesin bakam

2000 başında ölmüş bitmiş

perişan olmuş bir pkk

bu gün

bu hale nasıl gelmiş ?

sen tıraşı bırak

bunları anlat.

belediye yolsuzluk yapana

kenarıya alma cezası veren