1. 1.
    Dinci/dinsiz Herkeslerin kafasını kurcalayan sorunsal.
    Bir zamanlar araplar toplanıp sikertmiş ama tam öldüremediklerinden yeniden canlamış ve o günden beri israil sikertiyor. Demek ki bu iş zor. Çok zor.
    Bir çözüm sunamıyorum yani.
    Ne halleri varsa görsünler. Bana ne ya..
    -1 ... xyclonb
  2. 2.
    Arapların derdi beni mi gerdi amk? Ben kendi belimi doğrultamıyorum, bi’ de yallah yallah arapları mı düşüneceğim?
    1 -2 ... golgebeyi
  3. 3.
    Aslına bakarsak yahudiler de bir bölgede takılı kalmış orada kendi çaplarında bir şeyler yapıp duruyorlar. Adamların dünya piyasasına yönelmesinin sebebi bile kendilerini meşrulaştırma ve Kudüsü tamamen ele geçirme. Yani Filistin dediğimiz bölge adamların olsa uslu uslu durucaklardı halbuki ne belalı bir bölge çıktı orası da. Onlar alsa Müslümanlar rahat durmaz Müslümanlar alsa yahudiler durmaz hepsi dursa hristiyanlar çıkar. En iyisi o bölgeyi havaya uçurmak

Kudüs havaya uçarsa ortada sorun falan da kalmaz.
    3 -1 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    (bkz: israil den madalya alıp israil e atıp tutmak) gibi bir yolu olmayan sorunsaldır.
    2 ... kedimikim7
  5. 5.
    çok çalışarak, çok okuyarak, çok öğrenerek.
    2 ... ozzy osbourne
  6. 6.
    yahudiler harika ötesi bir millettir bence. çok ama çok milliyetçi ve çalışkanlardır. dinleriyle ırklarını birleştirmiş bir ırktır. aslına bakarsanız sadece arapların değil dünyanın düşmandırlar. bugün arapa yarın türke ertesi gün amerikalıya. kendi ırk ve dininden olmayan kimseyi sevmezler.
    2 ... prince of mirkwood
  7. 7.
    bana bir zararı yok.

israilden madalya alanlar

ve yancıları düşünsün.

he şintoistlere açıkça bir saldırı yaparlarsa

o zaman düşüneceğim tabi.
    2 ... timur cengiz hulagu
  8. 8.
    Bana ne aq araplar düşünsün sonuçta adamlar sadece arap sikiyor hımmm acaba şarap içiyorlar mı bilen bir mesaj atsın.
    1 ... shizi
  9. 9.
    şov yerine reele yönelmek.

kolay olmasa da yapılmışı var.

hizbullah - lübnan - 2006...
    2 -3 ... hayis zayeb
  10. 10.
    Çok basit adamların kara sınırını kapat israil açlıktan geberir gider. Ama etrafındaki mısır, Ürdün, Suriye ve Lübnan tam bir orospu çocuğu olduğu için zor görünen olay.

Denize sınırı var lakin mısır isterse israil in deniz bağlantısını keser lakin arap sıçmıkları olduğu sürece israil 500 sene yaşar.
    2 -2 ... benimhalaumudumvar