bugün

özellikle ak parti tabanının bahsederken gururlandıgı efsanedir. adamlar; parlamentomuzda, genelkurmay başkanlığında bile bomba patlattiracaklar, bizim düşündüklerimize bakın!
israil in korkma sebebinin muhtemelen fidan ın varlığı değil yokluğu olması mevzusudur. düşünsene böylesine iş bilmez ve ayakta uyuyan bir adam istihbaratın başında. ya yarın bir gün giderde yerine iş bilen birazda zeki bir adam gelirse ? israil in yerinde olsam bende korkardım bu seçenekten..
hersey israil in istediği gibi gitmiyor mu yeni dünya onların istediği gibi şekilleniyor suriye karışık iken Filistin işgaline devam, misira istediği adamları getirdiler şimdi birde Türkiye ile aralarını düzeltirlerse ortadogudaki 2 büyük devlet ile sorunlari olmayacak.
israil dünyanın gözü önünde topraklarını genişletiyor hakan fidandan korkacak. yahu buna inanan katıksız maldır.

en son hatta araplar kafa tutmuştu sonra ayaklarını götüne vura vura kaçmışlardır.

yani kimseden korktukları yok, böyle saçma kahramanlıklarla kendinizi kandırıp bir şey zannetmek de bir işe yarmaz yani.
işin içinde afedersiniz "akpli" varsa hiç şaşırılmaması gereken efsanelerden biridir.

Adamlarda öyle bir hayalgücü öyle bir inanmışlık öyle bir teslimiyet var ki akıllara zarar.

Her şeye rağmen Oy verip her rezillikte bile göğsünü gere gere destekledikleri adamlar ülkenin bugün geldiği noktada "meclisi meclis binasını nasıl koruruz" hesabı yapıyor bunlar da hala bu saçmasapan fikirlerle kendilerini avutup kuyruğu dik tutma peşinde koşuyor.

He canım he korkuyorlar. Hatta mossad'ı falan komple hakan fidan'ın üstüne yapacaklarmış.

Kesin bilgi.
israil'de fırtına çıksa bir "ağacın" devrilmesi ihtimali bile daha çok korkutuyordur. "fidan"dan ne zarar gelir ki?
Neyin kafasını yaşadıkları bir türlü anlamadığım garip tür yaratıklar. Senin hakan fidan dediğin kişi herkesin sorduğu ' mit ne sike yarar ' ın muhattabı olmasına rağmen açıklama yapma gereği dahi duymayan birisi. Hala hakan fidanı gözünüzde büyütebiliyorsanız kusura bakmayın ama beyin yapınız ciddi manada hasar görmüş düşünme yetisini kaybetmiş.gerçi siktiret aman nefes al ver fonksiyonunu yerine getirsin beyniniz o da yeter.
hakan fidan garip biri. 28 şubatta ordudan atılıyor bu astsubay arkadaş. ve ardından inanılmaz yükseliş başlıyor. israil ben bunu istemiyorum diyorsa o kişi de problem vardır. israil bilmiyor mu ben buna karşıyım dersem bunlar daha sıkı sarılır buna.
rte'nin dünya lideri olduğuna inanan masum koyun bunu beğendi.
israil ne kadar korkuyor bilmiyorum da ben Türk milliyetçisi olarak cidden korkuyorum siz suriye ile savaş isteyin ben attırık 3 5 füze ne olacak diyen adam bu sonuçta başında bulunduğu istihbarat sizin bizim gibi ülkenin başkentinde patlayan bombayı twitterde öğreniyor büyük ihtimalle korkmam için yeterince sebep var sanırım.
ebleh yandaş kafasındaki boş efsanelerden biridir.

yandaş inandığı şeye somut kanıt aramaya zahmet etmez.

ulan hakan fidan israil'e ne zarar vermiş biliyor musunuz ki bu dolmaları yutuyorsunuz a eblehler? aha da israil dimdik ayakta... ne kentlerinde bomba patlıyor, ne de başka bir olay var. tam tersi kürdistan hayalleri de gerçek olmak üzere. ya bizim halimiz?
afedersin de neresinden korkacak?

bu devlet uyuyan bir mit yüzünden cemaatten de gol yedi, pkk'dan da. bir ülkenin başbakanının cbaşkanının " aldandık" diyebilmesi ne kadar utanç vericidir?! hem de defalarca dendi. gizli yapılar devleti elinde oyuncak gibi oynattı. ergenekon diye masum ordu mensuplarının hayatı karartıldı. çözüm süreci diye yollar mayınlandı.

afedersin de bu adamın nesinden korkacak?