bugün

(bkz: içimizdeki yahudiler)
(bkz: içimizdeki hainler)
(bkz: içimizdeki trolller)
uluslararası sularda, israil'e hak biçen ya beyinsizdir, ya da hain.
israilin haklı olduğunu, yani türk vatandaşlarının öldürülmesinin de haklı bir sebebe dayandırıldığını kabul eden dayanaksız, aşağılıkça ve kafası çalışmayan birinin savunacağı fikir ya da ne boksadır.

hainliğinizi ve mallığınızı duyurmak ne kadar da hoşunuza gidiyor gençler, oldu olacak israil baba biz de senin gibi siyonist bir orospu çocuğu olduk deyin tam olsun.
bu konu çok derin irdelenmesi gereken ve çok nazik bir konudur.
evet israil'in bunu yapmaya hakkı vardı gereken uyarıyı yaptı lakin yaptığı ayıbın ötesinde bir vahşettir.
keza ihh yetkililerinin onca uyarıya rağmen bu olayı gerçekleştirmeye çalışması nasıl bir aymazlığın şovmenliğin ürünüdür bunu anlayamadım.
yanlış hatırlamıyor isem daha önce böyle bir şeyde yine israil ve ihh yetkilileri karşı karşıya gelmişti.
gerçekten tüm uyarı ve alternatif yol önerilerine karşın ihh yetkililerinin böyle birşey yapmasını aklım almıyor. sen hamas'ı desteklediğini ilan ediyorsun. her uyarıya alternatif yola rağmen israili kışkırtıp provokatif hareketlerde bulunuorsun.
israil'i kınıyorum cidden allah belalarını verecek yakındır.
ama bilinmelidir ki ölen 16 Türk vatandaşının günahı israilin olduğu kadar bu işin asıl müsebbibi ihh yetkililerininde boynundadır.

birkez daha belirtmek istiyorum. israil'i savunmuyorum olaya sadece objektif açıdan bakıyorum.
israil in türk ve müslüman kardeşlerimizi aşağılıkça ve siyonistce öldürmesine alkış tutan önerme.
insanı yardım götüren bir konvoya saldıran insanları savunan düşünce. saçma bir düşünce. israil filistin'i işgal ediyor haksız olmuyor, fakat türkler yardım götürünce haksızlık oluyor. israil işgal ettikleri topraklara giden yardıma engel oluyor. işgal etmekte haklı mı ki gönderilen yardımı vurmasında haklı olsun.
haklı değildir bence ama, sürpriz hiç değildir. Tarafsız sularmış, bilmemneymiş.

Bal gibi biliyorlardı israil'in müdahale edeceğini. Zaten adamlar iyi yere tezgah açtı. israil Müdahale etmese ayrı şov, müdahale etse ayrı şov...

Böyle basit hesaplar için öldürülen insanlara da rahmet diliyorum...
inşallah da savaş çıkmaz, gidip hamas için canımı vermek istemiyorum...
Bakın biz daha avrupalılaşmaya çalıştıkça bizi o küçücük israilde sikerrrrrr kendini bir bok bilen yunanda,ermenide üç temel düşmanımız var sanırsınız ama aslında bizim temel düşmanımız avrupalılar va amerika dır onlar bu salak ülkelere gaz veriyor üstümüze salıyorlar bizde bişey varmış gibi o gaza geliyoz beyler beyler kendinize gelin kalkın silkinin biz hala yok tayyip yok kemal yok deniz diye oyalanırken Türkiyem gidiyooooooooooorrrrrrrrrrrr
(bkz: fack the israil)
ihh nin yanlış yere yardım yaptığını once sözlükten başlamasınının gerektiğini gösteren ifade. buralarda can çekişenler varken adamlar tutmuş işgal altındaki ülkesini savunan teröristlere yardım götürüyorlar.
(bkz: insan doğulmaz insan olunur)
kör gözüne parmağım insanları.
ekmeğini yediği sahibine sadakat gösteren köpek lerin iddiası. gülüp geçin...
eğer öyleyse hitler de kaklıydı..
israil filistin ile savaş halinde olduğu için doğru bir iddiadır. arkadaş adamlar savaş ilan etmiş filistine dünyanın katliamını yapmışlar. bir kaç sivil daha öldürmek çok da önemli değil onlar için. adamlar savaştığı ülkeye yardım edenlere engel oldular. bu gayet mantıklı değil mi? düşmanının düşmanı dostun değil mi?

o kadar katliamdan sonra böyle osuruktan bir olay için israille karşı karşıya gelmek pek mantıklı değil. eğer israile karşıysan delikanlı gibi en başından karşı çıkacaksın bu olaya. millet nasıl ültimatom veriyor birbirlerine. şuraya saldırırsan karşında beni bulursun gibilerinden... o yüzden biz bu israilli orospu çocuklarına bi bok yapamayız. afedersiniz o kadar g.t yok bizde. olsaydı davosta "one minut" artistliği yapmak yerine adam gibi karşısında dururduk israilin. bu olayın görünen yüzü.

bana kalırsa bu öldürülen arkadaşlar bir oyunun içinde kendilerine verilen rolü oynadılar. yani olayları belli bir plan dahilinde geliştirip yine istedikleri sonuçları alacaklar abiler. rahat olun hepiniz. insanlarını ve bayrağını savunabilen bir ülke değiliz biz.. keşke olabilsek de bu sözleri yutsam...
israil in bu operasyona ne hakkı vardır, ne de haklıdır. olayın özeti şudur:

ben istediğimi sikerim, kimse de bana bişey diyemez. çünki ben seçilmiş bir toplumum. benim dışındakiler de insan değil, böcektir. dolayısıyla benim onları ezme yetkim vardır.
israil binlerce masumu gazze'de kafasına göre rehin tutup öldürürken, karasularını ablukaya almışken onların her hangi bir konuda haklı olması söz konusu bile olamaz.
haklı mı? neye göre? kendi topraklarını savunduğu için mi? peki hangi kendi toprakları? aşağıdaki resmi herkes bilir. bunu bile bile hak iddia eden varsa önce karşısındakinin hakkını versin.

http://www.habername.com/...32046.20090309185642..jpg
''Bilmediğini bilmek en iyisidir. Bilmeyip de bildiğini sanmak tehlikeli bir hastalıktır.''(Lao-Tzu)...
Keşke bilmeyenlerin; susabilmek gibi bir meziyetleri olsaydı; varlıklarına tahammül daha kolay olurdu...
bunu iddia edenlerinde oradaki şerefsiz yahudilerden aşağı kalır tarafı yoktur.
orada orospu çocuklarından burda da yeteri kadar var.
bence adamlar su anda çok açık ve net bir şekilde alayınıza giderim ulan diyor ama işte elimizi kolumuzu (sözde müttefik) abd ye verdiğimiz içindir ki hiç bir halt edemiyoruz.şu an itibariyle facebook ta paylaşılan israil alehinde ki görsel bütün resimler kaldırılmakta.hitlerinde dediği gibi bir gün gelicek tek bir yahudi bıraktıgım ıcın bana söveceksiniz...
israil kendi açısından bakıldığında haklıdır. gemilerin hamas'a yardım götürmediğinden emin olmak istemiştir. bunun için bir operasyon düzenlenmiş ve gemidekilerin şiddetli direnişiyle karşılaşmışlardır. gemidekilerin israil askerlerine demir çubuklarla saldırmaları üzerine askerler karşılık vermişlerdir. iddialara göre aktivistlerden birisi israil askerlerinden birinin silahını alarak askerlere ateş dahi açmıştır.

israil'in şerefsizliğine tamam ama yorum yaparken olayı tüm yönleriyle ele almak gerekir.
-israil sonuna kadar haklı arkadaş
+lan konuşturma şimdi beni
-ee haklı abi konuşsan ne olur?
+ulan hakkınıda sikerim hukukunuda.
-abi öyle diyorsunda adamlar topraklarını savunuyor.
+yavşak uluslararası sular ne zamandan beri israilli piçlerin oldu?
-ee şey abi?!?!?!
+sende sktr git arada senide çıkartmayayım
israılın yanlısı gıden iNSANi YARDIM gemisi arkadaş HAYVANi YARDIM değil sen neden saldırdın şimdi??