bugün

--spoiler--

Ne çok isterdim tek bir çocuğun ahının, koskoca devletleri tuzla buz etmesini, orduları bozmasını, ölüm kusan savaş uçaklarını düşürmesini. Ama elimizden bir şey gelmiyor. Kahrolarak yaşıyoruz. Benim tek pusulam vicdandır dedim. Çünkü vicdanı olmayan her insan Nazi’dir.

--spoiler--

(bkz: zülfü livaneli)
yıllar önce sayın recep tayyip erdoğan beyefendi davos'ta bu konudan bahsetmiştir. yüce şahsiyet.
öldürür hala daha öldürecek bundan bizene biz ülkemize bakalım daha Suriyeden gelen kaçaklarla ülkede arbede çıkarıyoruz arap dünyası bizi ilgilendirmemeli .
bilerek kasten ölüm saçıyor israil. dalga geçiyor sonrasında ve tüm dünya tepkisiz.

--spoiler--
israil ordusu yaptığı açıklamada,

söz konusu sivil can kayıplarına kasten neden olunmadığını belirti. "Trajik" olarak nitelenen olayın araştırıldığı belirtilen açıklamada, "ilk belirlemeler, saldırının hedefinde Hamas mensubu teröristlerin olduğunu işaret ediyor" denildi.
--spoiler--
şili devleti israil ile olan ticareti askıya alıyor bu durum karşısında. türkiye cumhuriyetinden büyuk bir darbe bekliyoruz.
dünya lideri olarak tanıtılan hırsızların çaresiz açıklamalarla olayı seyretmesidir.
Cehennemin sonsuz azab memleketi olup,bunların hakkından gelecek olmasına seviniyorum.
ve her biri ölene kadar da durmayacaklardır. sapkın siyonist düşüncenin yahudileri getirdiği nokta budur. sırf arap oldukları için israili savunan, "onlar almış orayı onların hakkı yea" diyen veya ordakilerin ölmesinin terörist olmalarına bağlayan kişiler bu sapkın düşünceyi savunanların önde gidenleridir. hamas suçsuz mu? suçlu tabiki, bu kadar çok katliam ve sivil ölümü yaşanırken hala ve hala kazanamayacakları bir savaşta israil'e filistini dümdüz etmesi için daha çok bahane vermekteler.

bu sapkınlığı savunanlar öncelikle israil toprakları ne koşullarda alındı, oluştu açıklayabilmelidir.

filistin ve israil'in çevresi arap değil mi? evet, peki niye arap kardeşleri onlara yardım eli uzatmıyor? demek ki durup bir düşünmek lazım. demek ki mesele arap olmak değil sadece. başka unsurlar da var bu arapların birbirine yardım eli uzatmamasında. bunu izleyip düşünsün: http://www.youtube.com/wa...&v=VZZvPlGCt_8#t=440s
bu kadar gülünecek ne vardı öyle değil mi?

artı olarak da israil ve abd ile her türlü işbirliğini yapıp filistin'de yaşananları sözde kınayan ve bunun üzerinden prim yapmaya çalışan bazı itlerin de yatacak yeri yoktur. tarih bunları da yazacak.

yetmedi mi? bunu da izle gör neler oluyor oralarda!
http://www.youtube.com/watch?v=iqL048x4msM

bu da yetmezse (bkz: liveleak) (bkz: bestgore)

http://www.bestgore.com/m...by-israeli-terror-forces/
Amerika'dan son gaz desteklerini almaya devam eden Dünya'nın zengin zalimlerinin yaptığı son vicdansızlıktır. Eminim ki o çocukların ölümüne sevinecek kadar adi bir millet haline gelmiştir bu allahsızlar. Uzaktan bombalama anlarını keyifle seyretmeleri zaten bunun kanıtıdır.

Dünya kötülerin elinde oyuncak olduğu sürece sıra bize gelene kadar lanet okumaktan başka hiç bir boka yaramıyoruz. Ancak sıra bu güç sahipleriyle yatağa girmeye gelince liderlerimiz dansöz kıyafetlerini giymekten çok büyük keyif alıyorlar. Şimdilik ticaret hacmimizin tavan yaptığı bu dönemde kervanlar yürürken israil'e posta koyan liderimizin çelişkilerle dolu şaşalı hayatını hayranlıkla seyretmeye devam edelim. Dünya lideridir o, ama sadece yarımızın...
savunulacak bir tarafı olmayan alçakça bir katliamdır.

fakat bu katliama tepki gösterenlerin bir kısmının, ışid, el-nusra ve benzeri çetelerce öldürülen şii çocuklarla ilgili haberlere neden tepki göstermedikleri merak konusudur.
her kim bunu savunursa o çocukların ahından pay alacaktır.
gezide ölen çocuklara üzülmeyenlerin arap'lar için ağlamasıdır.

bu riyakarlar akıllanmaz.
orrrruspuu çocuklugudur aksini iddia edende oruspucocugudur.
vicdansızlıktır, kahrolsundur. Her çocuk masumdur, heyecanla atan küçük kalbi durmamalı, sadece oyun oynarken kanatmalı kollarını, dizini.

Bu konuda dahi hala gezi kafasını yaşayan varlık nasıl bir karakterdedir çok merak ediyorum. Gezide ölen çocuklar bik bik arap çocukları ölsün bik bik. Ulan sıkacan ümüğünü vicdansız tosbağanın...
en azından sahildelerdi.belki de savaşı bir kereliğine unutmuşlardı,gülümseyerek ölmüşlerdi...

acıtan olaydır.ölümün çocukları bulması bütün insanların canını acıtmalıdır.
Katil israil için gayet normal olan bir durumdur. Dünya üzerindeki Müslümanların mensup olduğu dinin gereklerini yerine getirmedikleri sürece seyirci kalmaya devam edeceğiz maalesef. Bir tarafta zenginlikten çatlayana kadar yemek yiyerek oruç tutan Araplar diğer tarafta iftarını şehadet şerbetiyle açan Filistinli çocuklar...
görsel
Buyuyup de israile kursun sikacak olanlarin notralize edilmesi durumudur. Aslan, surunun lideri oldugunda eski liderden dogan yavrulari yer. Doganin kanunu budur. Allahin kurdugu duzen bunu emreder.
güncel Önemli Başlıklar