1. 1.
  sevindirendir. Adamlar tarih boyunca eziyet çektiler biraz da onlar çektirecek seviyeye gelmeli.
  1 -1 ... prensest
 2. 2.
  kuran'a göre iki kez yükselecekler. şu anda ikincisinde ve isra suresine göre durmazlarsa sonları vahim.
  1 -1 ... selia
 3. 3.
  9 kasım 1799'da fransız ihtilalinin bitişiyle sona eren yükseliştir. tabi bunu israil'in kurucu yahudilerine nispet ediyorum. bu ihtilalden sonra ilk defa avrupayı ele geçiren yahudiler artık dünya ile top gibi oynamaya başlamışlardır.
  1 ... jeffrey dahmer
 4. 4.
  1492de coğrafi keşiflerle başlamıştır.
  -1 ... trinitrotoluen
 5. 5.
  herşeyin bir sonu vardır bu ülkemiz içinde geçerli. bana kızanlar olacak biliyorum ama tarihin gerçeği bu. tarihe bakın yıkılmaz denilen roma, çin,moğollar, Persler ve osmanlı. bu devletler şimdi nerlerdeler şimdi varsalar bile küçüldüler veya yıkıldılar. tabi çin tarihten bu yana varlar çünkü zekiler, nüfusları çok asimile olmuyorlar. neyse konu şu herşeyin bir sonu vardır.
  1 ... bu nick bi harika dostum
 6. 6.
  Karınca zevale yakın kanatlanır.
  2 ... idrak yollari enfeksiyonu
 7. 7.
  arabistan bu durumu yeni farketti ve siyasi temasları başlattı gizlice. airindia havayollarının jerusalem ve telaviv - yenidelhi uçuşları sırasında arabistan hava sahasının kullanımına izin verdi. airindia bu sayede yenidelhi den telaviv menziline 2,5 saat erken ulaşacak.
  1 ... yorci cujoy
 8. 8.
  haşdi şabi ve vs.lerini görene kadardır .

  sonrası malum "amerika almanya nerdesin daha düne kadar bizleydin piç gibi kaldık " .
  1 ... marvolo riddle 2
 9. 9.
  Bizim oralarda bir söz vardır. Hızlı giden atın boku seyrek düşermiş. Diye. O Amerika'nın teklemesine kadardır ve sırtını birine dayayan kişi sonunda zelil olmaya mahkumdur.
  3 -1 ... kale3112
 10. 10.
  Maccabi Tel Aviv'in euroleague şampiyonu olduğu sezon zirve yapmıştır ancak son bir kaç yılda bu yükseliş yerini duraksama ve gerilemeye bırakmıştır.
  1 ... eraslan5