1. 1.
  sevindirendir. Adamlar tarih boyunca eziyet çektiler biraz da onlar çektirecek seviyeye gelmeli.
  1 -1 ... prensest
 2. 2.
  kuran'a göre iki kez yükselecekler. şu anda ikincisinde ve isra suresine göre durmazlarsa sonları vahim.
  1 -1 ... selia
 3. 3.
  1492de coğrafi keşiflerle başlamıştır.
  -1 ... tenete
 4. 4.
  herşeyin bir sonu vardır bu ülkemiz içinde geçerli. bana kızanlar olacak biliyorum ama tarihin gerçeği bu. tarihe bakın yıkılmaz denilen roma, çin,moğollar, Persler ve osmanlı. bu devletler şimdi nerlerdeler şimdi varsalar bile küçüldüler veya yıkıldılar. tabi çin tarihten bu yana varlar çünkü zekiler, nüfusları çok asimile olmuyorlar. neyse konu şu herşeyin bir sonu vardır.
  1 ... bu nick bi harika dostum
 5. 5.
  arabistan bu durumu yeni farketti ve siyasi temasları başlattı gizlice. airindia havayollarının jerusalem ve telaviv - yenidelhi uçuşları sırasında arabistan hava sahasının kullanımına izin verdi. airindia bu sayede yenidelhi den telaviv menziline 2,5 saat erken ulaşacak.
  1 ... yorci cujoy
 6. 6.
  Bizim oralarda bir söz vardır. Hızlı giden atın boku seyrek düşermiş. Diye. O Amerika'nın teklemesine kadardır ve sırtını birine dayayan kişi sonunda zelil olmaya mahkumdur.
  3 -1 ... kale3112
 7. 7.
  Maccabi Tel Aviv'in euroleague şampiyonu olduğu sezon zirve yapmıştır ancak son bir kaç yılda bu yükseliş yerini duraksama ve gerilemeye bırakmıştır.
  1 ... eraslan5
 8. 9.
  israil şirket ülkesidir. Her ülkenin burada yatırımı vardır. Tabi bu yatırımlar küçük yatırımlar değil. Büyük babalar diyebileceğimiz insanlar oynamaktadır.

  Yani "dünyayı yahudiler yönetiyor" propagandası kullanarak Dünyada tek bizim türk milletini kandırıyorlar. Global ülkedir yatırımları açıktır ama buna davetli olmayan Türklerdir. Kuralları türklere katıdır. sandığınız gibi araplarla düşman değiller. Tabi israile düşman olmamak şartıyla... o yüzden israilden bir haberdarız. Sadece komplo teorileriyle kendimizi avutuyoruz. israil güçlü bir ülke değil sadece uluslararası ülkeler tarafından korunmaktadır. O yüzden saldıramıyorsunuz. Saldırdığınız an tüm dünyayı karşınıza alırsınız. Kıbrıs petrol ve doğalgaz yataklarından sonra değeri daha da yükselecektir.
  ... watiztiz
 9. 9.
  Devamlı israil'in değirmenine su taşıyan AKP'nin de katkısının bulunduğu yükseliş.
  1 -1 ... gazteci
 10. 10.
  Daha sert bir düşüş için olabilen. Ayrıca durdurulamaz ne amk.
  Nereye durdurulamıyor.
  1 -2 ... ceterizparibuz