bugün

israil'in Rusya büyükelçisi: israil bazı tavizler vermeye hazır, tek şartı Hamas'ın füze atışını kesmesi.

anlık hamas. *
görsel
Yazarların israili savunmasını, beter olun demesini hayretle izliyorum. O ölen çocukları, kadınları nasıl görmezden gelirsiniz. Onlar bizim arkamızda durmamış, devlet büyüklerinin politikalarını insan canına nasil tercih edersiniz. Israil büyük devlet değil kukla bir devlet amerikanın destek verdiği. Zülüm kime yapılırsa yapılsın bir merhametli insan oh olsun diyemez.
dur israil ossssmanlı çocukları haddin bildürmek içün yolda

bekle.
israil dünyanın en güçlü devletlerinden biri. Filistin ile beraber bizi de kokoreç yaparlar ekmeksiz yerler. Bu savaş çığırtkanları galiba pubg sanıyor savaşı. Öldükten sonra başka oyuna başlayamıyorsunuz aklınızda bulunsun.
Hamas'ın yapması gereken topyekün bir savaş, ya istiklal ya ölüm.100 yıllık savaşın artık bitmesi lazım.
Korkarım ki israil katliam yapacak. inşallah yanılırım.

Ateşkese falan ihtimal vermiyorum.
Çay söyleyeyim mi abi, yok sen içeri geç ben söylerim.
sağduyulu olanın kim olduğu belliydi zaten.
hamasın devreye girmesiyle oluşan durumdur. bu hamas denen oluşum canlı bombalar inanın isterlerse israili 2 saatte ütü paket yaparlar..
Rüzgar ne kadar sert eserse essin, kayadan alacağı tozdur, demiş şahin ağa.
israil'in alev alev yanması, polisin kasabalardan çekilmesi üzerine talebi imiş.
idf'ye göre netanyahu ateşkes için mısır'a çağrıda bulunmuş.

beter olun.