1. 1.
  gerçekleşmesı zor olan. (bkz: utopya)
  -1 ... fuzulii
 2. 2.
  mevcut teknoloji ile mümkün olabilecek ütopya. kıtalar arası roket sisteminden bahsedilirken akdenizi aşacak roketler elbette mevcuttur.
  2 ... kechi
 3. 3.
  sittin sene israil'in arka kısmının yemeyeceği olay..
  (bkz: hayaller aleminden gelen başlık)
  2 -1 ... player
 4. 4.
  g üven ö zveri tecrübe ister.
  (bkz: got ister)
  6 -3 ... aagresifbayan
 5. 5.
  ülkeyi yöneten kişi tarafından "velev ki israille savaşa girelim ne olacak, hamdolsun ki füzeler bizi teğet geçer, ben ordunun imamıyım, israilliler analarını da alır giderler." sözleriyle önemsenmeyip geçiştirilecek hadisedir.
  3 -2 ... gisemy
 6. 6.
  (bkz: tarak var yer misin)
  7 -1 ... zemberek yılanı
 7. 7.
  turkiye karsı atak yapar, israil yine saldırır o olur bu olur. olan yine sokakta oynayan cocuklara olur. ha birde savas istemeyip de orduya zorla alınacak genclere olur. yuregi elinde bekleyen turk ve israil analarına olur.
  1 ... hakem kalk dedi
 8. 8.
  Bir kaç kez denemesi yapılmış eylemdir.

  Ankara, Anafartalar caddesinde patlayan bombanın arkasında kim olduğunu bilenler bilir.

  Yine Ankara' da Sıhhiye otopark' ında bilinçli olarak patlatılmayan bombalar kimin bir bakın, birilerine mesajdı ve birileri de mesajı almıştı.

  Gücü dengeli olan devletler arasındaki savaş asimetriktir. Cephe mantığıyla yapılan savaşlar maliyet ve sonuç açısından yıkıcı olduğundan bu tip savaşlar tercih edilir.

  Gerçek anlamı ile bombalaması ise normal şartlar dahilinde imkansızdır.Çünkü coğrafi olarak komşu bile değillerdir. Ayrıca Ortadoğu' da israil, Türkiye olmadan yaşayamaz.
  1 ... conspirator
 9. 9.
  kendi yarattığımız bir ütopyada kendi mastürbasyonumuzu yapma işidir. israil'in ağzından böyle bir şey çıktı mı? hayır. biz yarattık bu garip senaryoyu daha sonra da altına büyük heyecanla "göt ister, sikeriz israil'i adam olsun" tadında gene kendimiz yorumlar girdik, ne işsiz milletmişiz. kendinizi mi tatmin ediyorsunuz hayali senaryoyla? ama okuyunca gururlanıyorsunuz değil mi? hele bir cürret etsin, sikeriz israil'i. evet, ne güzel...
  2 ... pulemjot kalashnikova
 10. 10.
  türkiye'nin yanıt vermekte zorlanacağı senaryodur. zira hava kuvvetlerinin kullandığı sistemlerin yüzde 80'i israil ya da abd menşeilidir. yerli savunma sanayinin önemi, savaş uçakları yerde vurulmadan önce anlaşılmalıdır.
  ... david addison