1. 1.
  (bkz: terörist)
  israilden bakınca öyle gözüküyormuş.
  ne tasadüftür ki, buradan da onlar öyle gözüküyor.
  33 -4 ... isvicreli bilim adami
 2. 2.
  gereksiz insanlardır.

  ne gerek vardır her öldürülen savunmasızlar için ayaklanacak olsak hiç oturamayız dünyada hergün binlerce insan açlıktan iç savaştan baskıdan vs ölüyor bunların arasında da o kadar müslüman varki duysanız inanamazsınız.

  hamas yok pkk değil ne karıştıryorsun diyenlermi ararsın sanki hamas değil şimdi yardım için gelen kamyonları kenara çekip hiç bir şeyi olmayan halka satan iç karışıklık yaratan baskı uygulayan o kadar insanı öldüren, yok filistinliler zavallı insanlarmış sanki biz götümüze buzlu badem sokuyoruz hergün * hadi savaşa gidelim diyenler mi ararsın götümüz göğe erecek üçüncü dünya savaşnı başlatınca, bu kadar düşüncesiz ve zavalla bir topluluk herzaman olduğu gibi bugünde yönlendirilmeye hak ettiği gibi yönetilmeye devam ediyor.
  5 -3 ... sahibinden satilik karakter
 3. 3.
  israil'in en çok tırstığı halk tipidir. En son basketbol salonundan koşarak kaçıyorlardı o derece yani.
  4 ... kizilmaske
 4. 4.
  yapması gerekeni yapan halktır. israil'de referanduma göre halkın 100 de 95 i bu harekattan memnunmuş.. 100 de 5, siz ayrılın abi diğerlerini protesto ediyoruz.
  3 ... edit akbayram
 5. 5.
  siyonizmi, emperyalizmi, kuşatma ve ablukayı protesto eden türk halkıdır.
  4 ... a la folie
 6. 6.
  bir spor müsabakasında delikanlı olabilecek kadar acaipleşen insanların da içinde bulunduğu halktır. aynı zevat israil büyükelçiliği önündeki insanlık nöbetine gitmekten özellikle imtina eder zira orada nöbeti tutanlar onlara göre "kendilerinden olmayanlar"dır.
  1 -1 ... bedevix
 7. 7.
  ellerinde pankartlarla kızılay, taksime çıkmış lanet okuyan yurdum halkıdır.
  1 ... tool
 8. 8.
  o halk kendi katliamlarını, adını koyalım da kimsenin çükü düşmesin: ermeni, alevi katliamlarını protesto edemiyor ve üstelik yüzü kızarmadan kendi toprağında işlediği insanlık ayıbının adına "allahın zaferi" diyorsa, bu canlıların israil'i protesto etme nedeninin insan sevgisi olması inandırıcı değildir.
  1 -3 ... entel fare
 9. 9.
  istatistiklere göre israil halkının %95 inin sikinde olmayan protestodur.
  buda adamların tümünün rahata ermek için aynı yöne baktığını gösterir türk halkının tam tersine türk halkı nereden ses gelirse oraya bakar.

  bagirarak kendisini hakli gostermeye calisan insanlara bakar havaya bakar trene bakar kuşa bakar önden giden koyuna bakar tuza bakar birilerinin istediği yere bakar su akar türk bakar.
  1 ... sahibinden satilik karakter
 10. 10.
  en azından insanlığın yokolmasına gözyuman kitle değildir. ses çıkartır...
  belki eline silah alıp oraya gidemez, belki sözleri katliamcılar tarafından siklenmez, ama içlerinde hala bir insan olduğundan ses çıkartırlar... hiç olmadı el açıp rabbine dua ederler orada vahşi bir katliama maruz kalan çocuk ,kadın, ihtiyar, genç olanlar için.

  "umarız bizim aleyhimize olmazsınız, allah aşkına, bari aleyhimize olmayın!" (bkz: şeyh ahmed yasin)
  -1 ... happylover