bugün

işte böyle sahte dindarları, yalandan dini sömürenleri görünce ''Yaşasın seküler milliyetçilik.'' diyorum.
sucukçu muhasebecisinin, hastalıklı akp hükümetinin ve yandaşlarının görüşüdür.

(bkz: 26 haziran 2016 türkiye ve israil anlaşması)
Kur-an yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin, onlar birbirinin dostu der. Allah 'ın kelamını işit, siyaseti Kuran emirlerini çiğneyerek yapma.

Bir söz.
(bkz: coca cola içmeyen vatan hainidir paralelkenardır)
"domuzdur" diyecekken dil sürtmesi yaşayıp "dostumuzdur" demiştir.
(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişmiyor)
Devletlerin dostluğu olmaz. Sadece çıkarları olur.
Önermenin Halkı kısmı doğru da, devleti kısmı çookkkk tartışılır.
Senin doatun olabilir şahsen benim dostum falan değiller.

Eşek derisinden post eski düşmandan dost olmaz derler.

Bugün çıkıp onlara dostumuz dersek mavi marmara da ölen insanlarımıza haksızlık yapmış olmaz mıyız?
sucukçu muhasebecisi tayfasının, hem kendileri, hem de kulları olan yandaşlar adına yaptıkları beyanattır.

mavi marmara şehitleri? geçiniz efendim! ne dedi zıllullah hazretleri "giderken bana mı sordular?".
barış isteyen insanlar için harika bir haber olup, kin ve nefret kusanlar için ise üzücü bir hededir.
Bizi islam ülkelerinden uzaklaştırıp batıya kul edenlerin hayretle karşıladığı sözdür. Ne var yani! "Arabistan, Mısır, Cezayir halkı ve devleti dostumuzdur" demiyoruz. Orta Doğu da büyük israil devleti kurmak ve islam medeniyetini yok etmek için çalışan abd, AB ülkeleri ve şımarık oğlanları israil halkı ve devleti dostumuzdur diyoruz. Sizin istediğiniz de bu değilmiydi?
şu günlerde tek bir yandaşın itiraz edemediği sözdür.

neden itiraz edemiyorlar? zira söz akp'nin büyükbaşlarına ait! bunu biz söyleseydik ne olurdu? ana avrat söverlerdi.

peki nedendir bu çifte standart ve hem de fikir değişikliği?

zira yandaşların particilik gayreti din gayretlerini fersah fersah geçmiştir de ondan. mümkün değil ki allah rızasını parti menfaatlerinden önde tutup, bir şey söyleyebilsinler.
görsel
destekleyen kişilerin parti gözetilmeden sikertilmesi gereken başlık.
ya ne olacağydı, kıçı kırık bir mavi marmara gemisi yüzünden düşman mı olacaktık sermayenin merkeziyle?

dosdoğru bir doğrudur.
bugün böyle olandır. yarın allah bilir.
tam olarak doğru cümle olduğu söylenemez.
fakat müttefikidir demek %100 doğrudur. nokta.
israillileri araplara değişirim, keşke türklerin din kardeşi israilliler olsalardı en azından din kardeşi deyip de sırtından bıçaklamazlardı türkleri.
eksik söylem.

babanızdır kocanızdır eniştenizdir. evet.
dönüş başladı mı?. farkettiysen hızlı döndük. yerli otomabil sağolsun.
ümmet de hızlı döndü bu sefer, savaş olmadı tarihte falan. mükemmel gidiyoruz. e alıştılar tabii bu hamlelere, rüzgar nereye eserse. hadi benim koçlarım, kuzularım benimmmm.