bugün

terörist bir devletin, masum bir halkı katletmesinden duyulan hazdır. caniliktir.

(bkz: troll olayım derken orospu çocuğu olmak)
(bkz: çüş artık) denmesi gereken hazdır.
diyorsun ki benim annemle problemim var ve ona ne kadar küfrederseniz benim için o kadar iyi oluyor. lan anladık sen trollsün de, bu ne amk bu ne.

insanların ölmesinden haz alan orospu evlatlarının anlayacağı türden bir haz.
bu tür insanların ruh halini anlamak gerçekten zor. belki küçükken istismar edildiler belki çoğu kez aşağılandılar belki de tecavüze uğradılar ki böyle bir şeyden haz alınacak noktaya gelmiş biri de fosfor bombasının neden olduğu tahribattan haz almış. yok yok bunlar klinik vaka troll falan değiller.

edit: tahmin ettiğim gibi çocukluğu sorunlu geçmiş ve hala da geçen bir kaç liselinin borusuna girmiş neyse eksile evladım eksile ancak bundan haz alırsın sen zaten.
Yaşanan olayların sorumluluğunu üzerine almayıp sivil halkı canlı kalkan olarak kullanan, bombardıman esnasında sivil halkın içinde barınan Hamas'ın yaşadığı hazdır.

Gazze halkının üzerine gecenin bir yarısı bombalar yağmaktadır; Sebebi sadece Hamas'ı vurmaktır. Kurunun yanında yaş da yanmaktadır.

https://www.facebook.com/...05&type=2&theater
Üç gavur için 300 müslüman ölüyor ise burda adalet yoktur.kahrolun hepiniz.
Yıkılmış binalar altından çıkan teröristler olmuyor küçük çocuklar oluyor bundan da haz duyan insan müsvettelerine ne denilebilir ki ? Küfrün en ağırı bile yetersizdir. Burda din, ırk, millet meselesi yok ölen masum insanlar var hayvan sürüsünden farkı olmayan zihniyetsizler anca buraya kusarsınız pisliğinizi, dışarda da iyi, duyarlı, çagdaş maskelerinizi takıp gezersiniz.
nedir bu nefreti durmadan körükleyen anlamlandıramadığımızdır.
nasıl insanlıktan çıkıldığını bir kez daha gösteren hazdır.
geçmişten ders alma sıfır, empati sıfır, bencilik/bencillik had safhada. ne desek boş, bir kulaktan girer diğerinden çıkar; ne desek az. tepki gösteremiyoruz; 'göstersek de boşa' diye üzülürken, sadece dualarla destek olmak içimizi kemirirken; zulmü desteklenenleri de görüyor bu gözler. yazıklar olsun.

şöyle de bir yazı vardı nerede okuduğumu tam hatırlamadığım "almanların attığı goller israil'in bombalarından daha çok ses çıkarıyorsa; golü brezilya değil insanlık yemiştir" diye... çok da güzel özetliyor durumu-ne kadar futbol aşığı olsam da-.. gerçekler acı.
insan olmayan,vicdanı olmayan kişilerin duyacağı,yaşayacağı durum.amerika barış getireceğim diye ırak'a girip petrolü sömürdü,masum halkı vurdu.israil'de yandaşının yolundan gidip teröristlerle savaşacağım diye masum insanları katlediyor.
bir orospu çocuğu eylemi.

ne diyor hadis; ''küfür tek bir milettir!'' yani, kafirler birbirlerini kollarlar. kafirin türkiyelisi, arabistanlısı, israillisi fark etmez, hepsi birbirinin dostu ve yardakçısıdır.

bu şerefsiz köpeklerin ifşa edilip, sokağa dahi çıkamaz hale gelmesi gerekmektedir.
Bunun trol başlığını bile açmak orospu çocukluğudur.
toplumun ahlaki çöküntüsünün tezahürü olan ifade. bu görüşü taşıyan tek zât da bu değil ne yazık ki..
amımı sikin demenin farklı bir yolu.
bir insanın karşısında anasına bacısına tecavüz edilmesiyle aynı haza sahiptir. ve böyle bir haz zevk vermez sevk verir. ölmekten beter eder.
dilin, dinin, ırkın nedir bilmiyorum bak güzel kardeşim. orda ölen insanlar senin din kardeşin hadi onu geçtim hiç bir kutsal kitap, masum insanları öldüreceksin demiyor. insan ulan onlar insan. belki anne, belki baba, belki iki canlı, yüzlerce binlerce çocuk ulan hunharca öldürülen. ne diye yazıyorum ne diye sana bunları açıklama gereği duyuyorum bilmiyorum ama; seninle aynı ortamda yazdığım için utanıyorum.
Erdoğanın terörist demeye korktuğu israil Erdoğanın kabusu olacak bu gün o ancak pkk ye terörist der oysa yeri geldiğinde arkasında duracak tek örgüttür pkk.