bugün

(bkz: savaşı pc oyunu zannetmek)

(bkz: fire in the hool)

(bkz: dıkşıın dıkşıın)
yahudilerin elinde olmayan 30 ulke birleşsin * israile girip cıksın..
israil tüm dünyaya baklava açsın tatlı yiyelim tatlı konuşalım,öpüşüp barışalım.
ege of empires oynuyoruz sanki a.q. kolaydı o kadar demi. lan israil'in anasını ağlatalım istiyoruz tamam ama iki dakika sakin olun. provake olmadan halledelim ki işleri, haklı olan bizken haksız duruma düşmeyelim.
(bkz: al sana al sana)

ulan bu nedir birader ya savaş bu savaş oyun değil...
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)*
(bkz: sonra hepsi uşağa)
(bkz: anlasildi merkez tamam)
yahudi katliamı sırasında adolf hitler'e tüm dünya zalimliğinden dolayı küfür ederken,rivayetlere göre,adolf hitler'in''şu an bunları öldürdüğüm için bana küfür ediyorsunuz ama, gün gelicek neden hepsini öldürmemiş''diye küfür ediceksiniz dediği,tüm dünyadaki finansal oyunlar ve modern kölelik senaryolarının yazarı ve baş aktörü..ulan adolf hitler senin a..a..s..!!!!
Ne fayda?
ilk karşı çıkan ülke türkiye olur emin olun. tecrübeyle sabittir.
savaş mı açıcan? en fazla van minüt der oturursun aşağı.
(bkz: level 2 ye geçtim)
Tüm dünya israle hizmet ederken böyle bir istek saçmadır.
bütün ülkelere gerek yoktur. 2006 yılında hizbullah israil'in canına okumuştur. abd'den destek alacağını zanneden yahudi bebeleri abd sittiri çekince, hizbullah'a gidip yalvararak ateşkes istemiştir. 4 milyonluk hizbullah gerilla gücü israil'i yer yüzünden silip atmaya yeter.
mahalle kavgalarına benzer.bebeler toplanıp giderler dayak atmaya.bi bakarlar karşılarında hayvanleyin birkaç adam sonra topuk.
(bkz: hoyda bre)
(bkz: sis atma oç)
(bkz: tamam)
(bkz: Aynı cafeden girelim ben counter olcam)
tamam oğlum, sen şimdi yat uyu, sabah olunca bakarız çaresine.
(bkz: hadi bitirelim)
(bkz: bomba atıyorum)
(bkz: anlaşıldı tamam)
sakin ol şampiyon.
(bkz: ya allah bismillah allahuekber hücum)