bugün

kendini osmanlı zanneden sözde osmanlı torunlarını üzecek tweettir.
görsel

şöyle diyor;
"osmanlı artık geçmişte kaldı, kudüs, dün de, bugün de, gelecekte de yahudi halkının başkentidir..."

tabi bu tweeti asrın liderimizin grup toplantısından sonra atmaları,
hele hele asrın liderimizin tüm müslümanları "mescid'i aksa'yı ziyarete çağırması"nın ardından atmaları da çok manidar.

geçen gün de yunan cumhurbaşkanı burnumuzun dibindeki ege adasına çıkıp "yiyorsa gel de al" diye gider yapmıştı;
(bkz: #37272276)

yok bize posta koymayan kabile falan kaldıysa onlar da posta koysun da millet olarak rahatlayalım artık.
ben her gün "bugün asrın liderimize acaba kim posta koydu" diye takip etmekten yoruldum.

edit: orijinal tweet linki;
https://twitter.com/Israe...status/889916590212468739
bi ara da gazze'ye gidecekti bu noldu o iş?
kendini osmanlı padişahı olarak gören yeni nesil başkanımızın nasıl bir açıklama yapacağını sabırsızlıklar bekliyorum.

lozan'daki gibi ya da teröre destek veren ve içlerinde mercedes'in de bulunduğu alman şirketleri listesindeki gibi pardon diyip geri çark yapmaz umarım

halk israil'e karşı boykota başlamış bile. sosyal medyada "bunlar israil malıdır. tüketmeyin tükettirmeyin." yazılı görseller dolaşmaya başladı. ama henüz temsili klozete dökülen veya tavandan aşağı asılan coca cola'larla ilgili bir görsel göremedim. ilk hangi bakanın fanta'yla coca cola'yı boykot edeceğini de merak ediyorum.

daha önce yaşandı bunlar. şimdi neden yaşanmasın?
gerçekten de çok doğru söylemişler.
Buna olsa olsa döt korkusu derler beyler.
Osmanlı'yı kuracağız diyen mi oldu?! Türkiye'ye gıcık olan her ülke hep bu söylemi kullanıyor.
Adam olun da coğrafyanızdaki insanlara osmanlı'yı özletmeyin koduğumun dingilleri.
Hem bizi de gaza getirmemiş olursunuz.