bugün

Zamanla arap dölüne dönmüştür.
israil dölü demedim ismail öldü dedim.
(bkz: israil sütü).
bütün temellerini yahudi düşmanlığı üzerine kurmuş olan siyasal islâmın, nefret ifadesidir.
bugün gelinen noka ise, siyasal ıslamcıların ne denli kaypak olduklarını ortaya koymaktadır.
(bkz: gdo)
burak erdoğan'ın iş ortaklarının diğer adı.
kendi dölünden çok kaliteli mallar çıkmış gibi, israil dölüne laf atan diktatör beyanatı.
adam iyi biliyor israil dölünü anlaşılan bir bakışta tanıdı.
israil dölü, ismail öldü yada ismailin dünürü gibi çeşitli rivayetler vardır.
Akp'de bir kelime 40 ayrı manaya geldiği için net olarak bilmemiz mümkün değildir.
En doğrusunu allah bilir ama israil dölü derken dil sürçmesi olmuş olabilir der bazı alimler.
orada bile cehalet. israil ırk mı la?
Israil dölü demiyor orada ismailin dünürü diyor. Fuck your politics
tiksindirten nefret söylemlerindendir.
ne kadar çok döl gördüyse artık bunu söyleyen kişi. israil dölü, türk dölü kürt dölü vs. tabi döl olmak önemli belli bir zaman sonra bir birey oluyor ondan. döl olup birey olamayan ama başbakan olan insanın da yakarışı çok manidar.
bir mal ilk önce yahudi cesaret ödülü alır sonra yine israil'e teşekkür eder işte budur!
bir malın söylediği sözdür sonra israil'e teşekkür eder! yazık!
kimin dölü olduğunu başkasına söyleyerek ifade etme.
yalanlamak için anket ve medya şirketleri devlet gücünü kötüye kullanmak.
söyleyenin kartviziti olsa gerek.
100 defa oynattım korumalar dövmüyorlar masaj yapıyorlar.
http://www.dailymotion.co...sun-ulan-israil-dolu_news
şu videoda 0.21 de söylüyor yada benim kulaklarda problem var *
yine savunulacak bir yanı olmasa da dikkatli dinleyince aslında "istifa et diyodun" dendiği anlaşılan sözdür.
edit: kayıttan kayıta değişiyo adamın dediği. bazısında net bir şekilde istifa et diyodun, bazısında israil dölü dediği duyuluyor. cidden peygamber falan mı yoksa.*
(bkz: küfürlere kafiye bulma bakanlığı)
hem bu sözü sarfediyorsun sonrada dışişleri bakanlığı israile karşı yalanlıyor toparlıyor. yok ya böyle delikanlılık mı olur? lafının arkasında dur lan.
kemal unakıtan'ın kıçını kurtaran haşa kader olaraktan yaşatan doktorlarında ait olduğu döldür.
ama o başka değil mi göt hücre nakilliler ırkçılık yaparsınız bunu din gibi gösterirsiniz sonrada tırıs tırıs anlaşırsınız. http://www.ensonhaber.com...-yaptirdi-2013-02-23.html
sucukçu recep tarafından sıçılan sözdür. kendi vatandaşına bu şekilde hitap eden patagonya cumhuriyeti başbakanının sözüdür.
Hala inkar edenleri gösteren küfür.

Bunu duyamamak ne menem bişey bilemedim. Tüm dünya duydu da sözlüktekiler ve inkar eden dışişleri bakanlığı duymuyor. Yazık yalan kanlarına işlemiş bu fırça bıyıklı piçlerin.