bugün

(bkz: infected mushroom)
(bkz: orphaned land)
(bkz: tel aviv)
(bkz: technion)
(bkz: adolf hitler sevgisi)
başlığa ve entrylerine sıçramış küf kokan antisemitizm.
(bkz: altı köşeli yıldız)
(bkz: amerika yı yönetenlerin memleketi)*
(bkz: kölelik damarı)
ebedi düşman, faydalı askeri müttefik.
türkleri her daim arkadan vuran arapları bomba yağmuruna tutması. ayrıca, israil zaten dostumuz falan olamaz da, ebedi düşman neden oluyor? elin türk düşmanı arapının belalısı diye, otomatikmen bizimde mi düşmanımız oluyor?
(bkz: bishop of hexen)
(bkz: bar rafaeli) kimse hayır diyemez sanırım. allahı var güzel ama.
(bkz: kan)
yahudilik. dünya ekonomisine yön veren devlet görünürde abd gibi duruyor ama aslında abd yi bile yönlendiren israildir. dünya ekonomisi onların elinde. özeliikler filistinli halka yaptığı zulümlerle dünyada eleştiriler alıyor.
hz musa; ama yanlış anladı şimdiki israilliler iyice sapıttılar yav.
tabi ki güzeller güzeli ibranice.
(bkz: göt korkusu)
(bkz: büyük ortadoğu projesi)

bilmeyenler bilsin: recep tayyip erdoğan büyük ortadoğu projesinin eş başkanıdır.
(bkz: mossad)
başbakan erdoğan'ın 'siz öldürmesini iyi bilirsiniz..' ayarı verdiği ülke. (bkz: siz insan öldürmeyi çok iyi bilirsiniz)
(bkz: bar rafaeli)
hiç bir şey bilmeden atıp tutan, üstüne üstlük hakaret eden gerizekalılar.

not: bu gerizekalılar israilli değil.
balili.
(bkz: seçilmiş insan)
düzgün kola içmemize imkan sağlayan kurumun patronu.
israil, onyıllardır tüm bir ulusu işgal altında yaşamaya zorlayan dünyadaki yegane devlettir. 1948'de Filistin topraklarının önemli bir bölümünü işgal etmiş ve Filistinlilerin bir kısmını kendi yönetimi altında yaşamaya zorlamış, bir kısmını sürmüş, hatta bir kısmını da " imha " etmiştir. 1967'de tüm Filistin toprakları israil işgali altına girmiştir. Ayrıca israil; Mısır, Suriye, Lübnan ve Ürdün topraklarını işgal etmiş, yıllarca bu topraklardan çekilmemiştir. israil' in işgal ettiği bölgelerdeki halka karşı uyguladğı devlet terörü ise oldukça ünlüdür. israil ayrıca dünyanın başka bölgelerindeki acılarda da pay sahibidir: Dünyanın dördüncü büyük askeri gücüne sahip olan Yahudi Devleti, Üçüncü Dünya' daki baskıcı diktatörlere, faşist rejimlere destek olmuş, onlara silah satmış, onların ordu ve gizli polislerini eğitmiştir. Pinochet, Idi Amin, Bokassa, Mobutu, Marcos, Noriega gibi eli kanlı diktatörlerin tümü, Israil'in yakın birer müttefiki olmuşlardır.

Kısacası, Israil, oldukça " kirli " bir devlettir. Birleşmiş Milletler' de aleyhine en çok karar çıkartılan, ama bu kararların hemen hiç birini tanımayan Yahudi Devleti, dünyanın dört bir yanındaki pek çok insanın gözünde saldırgan, zorba ve küstah bir çete devletidir.