bugün

yavşak bir arap topluluğu içerisinde ne yapsan haklısındır..
(bkz: gülüp geçiniz)
ingilizlerin israili oraya koyup alın takılın kafanıza göre ama ara sıra çomak sokacam elimiz ayagımız olacaksınız.öldüreceksiniz işkence edeceksiniz gerekirse tüm inananlar için kutsal yer sayılan yere bile geçit vermiyeceksiniz. kadar haklılar degil mi?
israil bilmem kaçıncı nişanını getirip değerli uludağ sözlük yazarına takdim edecektir, az sonra. sankii burda biri yazdı diye uluslararası arenada israil bunu savunma dosyasına koyacak. ulan adam 1 askeri için ülke işgal ediyor. yardım gemisine saldırıp, savunma diyor. sen haklı desen ne yazar?
her ülke veya millet kendine göre,kendi paradigması içinde haklıdır zaten fakat önemli olan bu haklılığı dünya kamuoyunun da onaylamasıdır ki yapılan eylemler haksızlık olarak değerlendirilmesin.
yanlış olan bir önermedir.Zira hamas örgütü,ülkesi işgal edildiği için vardır.yardım amacı ile gönderilen ilaçlara bile izin vermeyen bir zihniyet nasıl haklıdır? Ayrıca bütün zengin arap ülkeleri amerikan cıdır,yani dolaylı olarak israilcidir.(anti semitist birkaç radikal islamcı ülke hariç)
tarihin görünen ya da görünmeyen o kadar çok yüzü vardır ki,bunu bilmek kanımca mahşere kalmıştır.
(bkz: bismillah de geçer)
bu konuda svivil hiçkimse şu haklıdır haksızdır diyemez,medyaya sızmayan o kadar çok şey var ki,neyin doğru neyin yanlış olduğunu hukumet karar verir.
heryerde satılmışların bulunabileceğinin en büyük kanıtlarından biridir bu entry.
(bkz: vadedilmiş topraklar)*
israilin davası ne iki haklı oluyor? israilin davası yoktur işlediği gereksiz hareketler ve yaptırımlar yığını vardır. yaptırımlar dediğimde kendi çapında,orta doğuda, o civarlarda eğleniyor. zamanında yok edilmeleri gerekirdi. meğersem hitler haklı bile çıkabiliyormuş.
(bkz: tel avivden geliyorum haberler iyi)
(bkz: paran hesabına yatmış)
(bkz: yahudileri örnek almamız gerekir/#8265126)

at gözlüğü ile bakılmaması gerekilen tespit. size göre israil terörist bir devlettir, bi başkasına göre de türkiye terörist bir devlettir. değişir bu durum. sen israilli sivilleri öldüreni terörist olarak görmezsen ben de israil 'i terörist bir devlet olarak görmem. senin hamas 'ı desteklerken görmek istemediğin terör olgusunu ben de israil denilince görmek istemem.

kaldı ki anlam yüklediğiniz taş yığınlarından ötürü baya bi nefret kusuyorsunuz israil 'e. senin olduğu kadar o adamların da kutsalı orası. biraz enteresan sanki.
Allahın adaletı de haktır.
israil ortadoğu nun piçinden baska bir sey degildir.
tipik müslüman çirkefliğiyle hep kendini haklı gören bir takım yobazlara inat doğru olandır.

kudüs'ü sattınız olm. verdiniz adamlara. şimdi nah alırsın.
israil hayranı veya yakalası eşhastan duyulması oldukça muhtemel bir yorum.
güncel Önemli Başlıklar