1. 1.
  yavşak bir arap topluluğu içerisinde ne yapsan haklısındır..
  -1 ... caffeinebrs
 2. 2.
  (bkz: gülüp geçiniz)
  4 -1 ... alcapon
 3. 3.
  ingilizlerin israili oraya koyup alın takılın kafanıza göre ama ara sıra çomak sokacam elimiz ayagımız olacaksınız.öldüreceksiniz işkence edeceksiniz gerekirse tüm inananlar için kutsal yer sayılan yere bile geçit vermiyeceksiniz. kadar haklılar degil mi?
  2 ... elbette olsun
 4. 4.
  israil bilmem kaçıncı nişanını getirip değerli uludağ sözlük yazarına takdim edecektir, az sonra. sankii burda biri yazdı diye uluslararası arenada israil bunu savunma dosyasına koyacak. ulan adam 1 askeri için ülke işgal ediyor. yardım gemisine saldırıp, savunma diyor. sen haklı desen ne yazar?
  1 ... su tardigrati
 5. 5.
  her ülke veya millet kendine göre,kendi paradigması içinde haklıdır zaten fakat önemli olan bu haklılığı dünya kamuoyunun da onaylamasıdır ki yapılan eylemler haksızlık olarak değerlendirilmesin.
  2 ... kyle katarn
 6. 6.
  yanlış olan bir önermedir.Zira hamas örgütü,ülkesi işgal edildiği için vardır.yardım amacı ile gönderilen ilaçlara bile izin vermeyen bir zihniyet nasıl haklıdır? Ayrıca bütün zengin arap ülkeleri amerikan cıdır,yani dolaylı olarak israilcidir.(anti semitist birkaç radikal islamcı ülke hariç)
  2 -1 ... thebora
 7. 7.
  tarihin görünen ya da görünmeyen o kadar çok yüzü vardır ki,bunu bilmek kanımca mahşere kalmıştır.
  ... unexpected
 8. 8.
  (bkz: bismillah de geçer)
  1 ... denzkore
 9. 9.
  bu konuda svivil hiçkimse şu haklıdır haksızdır diyemez,medyaya sızmayan o kadar çok şey var ki,neyin doğru neyin yanlış olduğunu hukumet karar verir.
  ... fckitsc0ld
 10. 10.
  heryerde satılmışların bulunabileceğinin en büyük kanıtlarından biridir bu entry.
  2 ... ispati