bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    başbakanın dövdüğü sonra da korumalarına dövdürdüğü adama sarf ettiği iddia edilen sözdür. iddia diyorum çünkü başbakan 2 tane ödül aldığı bir ulusun mensuplarını hakaret unsuru olarak kullanmaz. israil dölü dememiştir, tek dil demiştir dil. en fazla ismail golü falan demiştir. iftira atmayın.
    9 -4 ... the adamin biri
  2. 2.
    başbakanın faiz lobisi, çapulcu, marjinalden sonra lügatımıza soktuğu tanım.
    3 ... persheid
  3. 3.
    Başbakanın israil e kafa tuttuğunu bize gösteren sözlerdir. israil lan bu bütün arapların birleşip te bitiremediği. Ortadoğunun korkak ama dahisi.
    1 -1 ... ataturk gibiyim
  4. 4.
    türkiye'li bir ibrani olan şahsımı endişelendirmiş faşistçe söylem. alkış tutanları da, söyleyenleri de kendi hallerine bırakıyorum. görüyorum ki trakya pogromu'ndan bu yana pek bir şey değişmemiş. antisemitzm hastalıktır.
    3 -1 ... marquis of sadness
  5. 5.
    Yeni bir küfürdür, yaygın kullanım için birazcık zamana ihtiyaç var sabır gerekli.
    1 ... royal martin
  6. 6.
    Eğitim, ilim ve bilim, teknoloji gibi konularda dünya da önde gelen ırklardan birisinden geldiğini gösteren söylemdir israil dölü.

Bizde türk dölüyüz bunu halaret olarak söyleyrn ırkçıdır. Allah evlerine ateş yağdırsın. Net.
    1 -1 ... basbakan olacak adam
  7. 7.
    dna tahlilinde gelinen son noktadır. oldukça kıvanç vericidir.
    1 ... kartalbey
  8. 8.
    diktatörüm ben demiştir *, (bkz: hitler). ardından şöyle bir cümle beklerdim "sokun şunu madene, kalanlarla yakın".
    1 -1 ... koca kafa kepce kulak
  9. 9.
    bir çeşit aşağılama ve hor görme sözüdür.

--spoiler--
    bunu söylerken bile siyasi şov yapmaktan geri kalmamıştır. kendisine israil uşağı amerikancı diyenleri susturmaya çalışmak için ansızın değil planlı bir şekilde bunu söylemiştir.
    --spoiler--
    2 ... samsunsam55
  10. 10.
    Gürcü dölünün ağzından çıkabilir.
    4 ... uluturk