1. 1.
  son yapılan gazze katliamı sonrası daha sık görmeye başladığımız olaydır. filistin e destak adı altında birçok insan beddualar eşliğinde israil bayrağını meydanın orta yerinde yakarlar. böylece biraz olsun içleri rahatlar, filistin i israil zulmünden kurtardıklarına inanırlar.

  türkiye cumhuriyeti bu terörist devleti resmen tanımışsa ve onunla askeri, diplomatik ilişkilerini devam ettiriyorsa sizin birey olarak bayrak yakmanız hiçbir şey ifade etmez.
  ... imper
 2. 2.
  başka ülkelerde türk bayrağı yakıldığını görüp '' lan bunlar nasıl izin veriyor bu eylemcilere'' nidalarıyla sinir krizi geçiren yurdum insanının israil'e tepkisi. niye yapılır bilmiyorum. madem bu kadar sinirlisin hadi buyrun filistin dibimiz gençler. yörüyüverin.
  1 ... jamall
 3. 3.
  yakılsın diye israil bayrağı satmak eyleminin son noktasıdır. o bayrağı evde saklamadığına göre bir yerden gidip almıştır... ulan hayat ne kadar ironik be sevgilim sözlük!

  (bkz: bayrak yakan insan)
  2 ... vivendi
 4. 4.
  ego tatmin etmekten ve show yapmaktan başka hiç bir şey değildir. icraat yapacaksan öyle yapmayacaksın gidip bizzat israil'i yakacaksın ki dünya inansın sana.
  ... infected mushroom
 5. 5.
  bugün ki olayların ardından ülkemizde gerçekleştirilen eylem. yazık yazık... bunlar atatürk'ü anlayamamışlar...

  ulan ne kadar boş adamlarla paylaşıyoruz şu ülkeyi...

  gelen eksi oy ile bu boş adamlardan sözlükte de olduğunu gördüm. tabi bunlar tarih okumadıkları için bilmezler... atatürk'ün önüne üstünden geçmesi için yunan bayrağı koyduklarını, ama atatürk'ün bayrağın hemen yerden kaldırılması için talimat verdiğini. aaaah aaah ne zaman değişecek bu zihniyet?
  1 -1 ... cumle muhendisi
 6. 6.
  (bkz: hitler haklı beyler)
  -1 ... procalik
 7. 7.
  bir sonraki evresi eve gidip "türk malı" adlı necip diziyi seyretmektir.

  (bkz: israil i kınayıp türk malı seyreden güruh)
  1 -1 ... protest sanayici
 8. 8.
  Yazıktır. Kumaşa yazık, kibrite yazık, ateşe yazık. Ateş dahi yanmak istemez o pislikte, fakat görevidir yakmak ve yanmak. isterih bir şekilde kabul eder, reddedemez.
  ... zalayeta
 9. 9.
  atam önüne üzerine basılması için serilen yunan bayrağını türkün yüceliğini göstererek kaldırıdıysa bizim böyle bişey yapmaya hakkımız var mı sorarım size eey faşistliği everestin doruklarına tırmanmış olanlar, kendsi gibi düşünmeyeni düşünme özürlü ilan edenler, tevazuda ateş gibi olanlar sorarım size hoş görü felsefesine aykırı davranmayın, lütfen.
  ... reyiz
 10. 10.
  yakmalık israil bayrakları üreten zengin yahudi iş adamları vardır, bu malsporlar tarafından zengin edilmişlerdir. israil ordusunu gördükleri zaman da kaçacak delik ararlar. ortadoğu sığırları sizi.
  1 ... yasusbi