1. 1.
    yerli ve milli(!) cumburlop ittifakı'nın halihazırda gaziantep büyükşehir belediye başkanı olan ve 31 mart seçimlerinde de adayı olan fatma şahin hanımefendi'dir.

kendisi bir törende israil'li bakan miri gegev ile kudüs'ün israil'in başkenti oluşunu böyle kutlamıştır;
    https://streamable.com/y00kf

cumhurbaşkanımız meydanlarda "israil terörist devletidir, kudüs kırmızı çizgimizdir" diye bağırdığına bakmayın siz.

aldanmayın, aldatılmayın...

edit: şuraya görselini de koyayım ki kudüs'ün kırmızı çizgimiz(!) olduğunu herkes görsün.
    israil bayrağı açan akp li belediye başkanı
    26 -3 ... tengir budun
  2. 2.
    Ortamlar da kahrolsun israil dersin kim bilecek.

Omurga neydi memelileri ayakta tutan sistemdi.
    10 ... karton toplayan cocuk
  3. 3.
    Yanlış hareketler sakıncalı durumdur.
    4 ... kalahari 1
  4. 4.
    Akp nin fikren kurucusu israil olduğu için bunda bir anormallik yok aslında.
    Ha one minut veya diğer salvoların sahte kabadayılık ve göz boyama olduğunu anlamamak için koyun olmak lazim orası ayrı tabi.
    5 -1 ... atlant isten gelenadam
  5. 5.
    (bkz: israil bayrağı açan akp li belediye başkanı/#41160597)
    yahu bu çomarların ahlağında çok ağır sorun var...

kılıçdaroğlunun tek bir cümlesini eğip büküp "kılıçdaroğlu türkiye'yi ingilizlere şikayet etti" demişler. oysa yüce rizeli dünya liderinin eşi dostu akrabası zamanında avrupa insan hakları mahkemesinde türkiye aleyhine dava ardına dava açıyordu...

bunların kafası şöyle çalışıyor...

--ben hem her türlü günahı işlerim, hem de seni o günahları işlemiş olmakla suçlarım.. ben namaz gıldığım için millet bana inanır, sana değil..
    6 ... arbutus unedo
  6. 6.
    bendeniz arbutus kulunuz rizeli yüce liderin ısrayıl'ın adamı olduğuna dair onlarca entari yazdım... bazı örnekleri şurada

(bkz: recep tayyip erdoğan/#40823179)
    (bkz: recep tayyip erdoğan/#40897040)
    (bkz: recep tayyip erdoğan/#40915497)

israil'in islam ülkelerindeki bütün iç savaşları desteklemek ve mümkün olduğu kadar çok kan akıtmak gibi bir politikası var.. ama israil kamuflajini bozmak istemiyor, o yüzden de islam ülkelerineki iç savaşlara direkt kendi adına silah yollamıyor..

pekii son zamanlarda islam ülkelerindeki iç savaşlara en çok kim silah yolladı? türkiye tabii ki.. bu iş için thy kullanıldı. mustafa varank denen trabzonlu herif "yüklediğimiz silahlar kimi öldürür bilmiyorum" derken dinlemeye takıldı...

"çok müslüman" akp libya'nın ırzına geçilirken, ırak'ın ırzına geçilirken, suriye'nin ırzına geçilirken kimin yanındaydı?

akp'nin izlediği ekonomik politikalar da tamamen türkiye'yi sömürgeleştirici niteliktedir... ama koyun beyninin sınırlarını düşünerek bu konuda fazlaca yazmayacağım.
    3 ... arbutus unedo
  7. 7.
    önemli bir şahıs yıllar boyunca, kayıttaki kameraların önünde birilerine mesaj vermek amacıyla "ben bop´un eşbaşkanıyım" demişti.

ama bunu biz hep yazdık. keşke konuyu "patlıcan krizinden" önce anlayabilseydiniz.
    2 -1 ... paganviodio
  8. 8.
    Karaktersizlik bunu yapanda değil.
    Nede olsa bu ne ilk, nede son.adamlar gerçek yüzlerini gizlemiyorlar ki. Sadece yüzlerini daşşak geçerek gösteriyorlar.
    Asıl karaktersizlik bunlara "inadına" destek verenlerde.
    Ama sorsan en büyük "milliyetçi" onlar. Yersen.
    1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  9. 9.
    allah belanı versin.
    ... kisma