1. .
  Batı Şeria'nın Nablus kentinde bir kız öğrencinin, şehrin girişindeki bir askeri kontrol noktasında israilli bir askerin suratına kezzap atmasıdır. israilli asker hastaneye kaldırılırken, Filistinli kız tutuklanmıştır.

  Bu, Batı Şeria'da son iki haftada ikinci "kezzap vakası".
  Nablus'taki Havara askeri kontrol noktasında 12 gün önce de bir Filistinli kadın israilli askerin yüzüne kezzap atarak yaralamıştı.
  3 ... williamhowardtaft
 2. .
  batı beslemesi işgalci güçlere karşı yapılmış bir eylem. sevindirici bir haber başlığı.
  5 ... tu kaka bana
 3. .
  israil askerinin çirkin yüzünü ortaya çıkaran olaydır.
  2 -1 ... a nick
 4. .
  kesinlikle saçma ! bir saldırıdır. tanklara ve m16'lı askerlere karşı taş ve sopalar daha çok işe yarar. kezzap gibi aşağılık israil askerlerinin canını yakacak şeyler silah olarak kullanılmamalıdır.

  edite edit: kezzap ya da taştan daha güçlü silahları edindiklerinde emin olun kullanacaklardır. tanklara taş atan çocuklar evlerinde law saklamıyorlar.
  3 ... tu kaka bana
 5. .
  israilin bir hava saldırısıyla yakın zamanda bir filistin liderini ve çok sayıda çocuğu öldürmesine neden olacak saldırıdır. Vay be ne kahramanlar filistinliler. Anca böyle gider kezzap atarlar, vatan savunması böyle olmaz. Az biraz göt varsa alın elinize tüfekleri dikilin sokaklara israil ordusunun karşısına,çiğnetmeyin postallarla ülkenizi(!).
  1 -1 ... bir cipsten cikan 2 taso