bugün

Mideni aldır.
2 adet vesikalık fotoğraf ve ziraat bankasına yatırılan 100 liralık ücretin dekontuyla beraber mosada başvuru yapmak gerekiyor.
mossad'a öz geçmişini gönder.
yarın gel başla koçum.

imza: mossad
başka bok kalmadı israil ajanı olasınız mı tuttu. git büyükelçiliğe olursun. adam olsanız mit'e falan başvururdunuz... ahh ah.
(bkz: elimde goruntulerin var) ustamıza ulaş. Ama kendisi haksız yere yine çaylağa düşürüldü.
mayışlı sikörtalı bir işe gir, devlet memurluğu daha iyi.
şu siteye girmelisin.

https://www.mossad.gov.il/eng/pages/encontactus.aspx
olamazsın mossad ajanı. onu unutcaksın.
Başvuru linki ektedir.
Mossada başvururak.
Ak partili olma, cumhurbaşkanlığı referansıyla başvurun alınıyor.
(bkz: hile yolu)
Yahudi olmakla başliyabilirsin.fakat bilkediğin bağzi şeylerde var ama moralini bozmayim baştan.
türkiye hükümetini eleştirerek olabilirsiniz. başka bir eyleme lüzum yok.
Lozan ın gizli maddeleri olduğunun inkarı.

Mossad101.

Bununla başlıyor zira o program.
ajan olmak ile muhbir olmak biraz farklı. ajanlar saha elemanlarıdir. ciddi bir eğitim ister. muhbirlik ise neyi ne kadar bildiğiniz ile alakalı. bilgilerinizin kaç para edeceği vs.
israilli olunmaz, doğulur…
Yahudi olmak gerekli sanıyorum ki.
Çünkü israil'in kendini ve bütün Yahudi toplumunu korumak için kurduğu teşkilatın ajanı olmak söz konusu.
Yahudi olunmaz Yahudi doğulur o yüzden mossad ajanı olmak için hakiki Yahudi olmak gerekli.
mossad ajan alımı yapıyormuş. bir fransızı bir ingilizi bir de temel i eşleriyle birlikte mülakata çağırmışlar.

önce fransız çifti içeri almışlar. fransızın eline bir silah vermişler ve " şimdi eşini al ve içeri geç. senden beklentimiz bu silahla eşini öldürmen! yapabilirsen mülakatta başarılı olacaksın!" fransız eşiyle odaya geçmiş. bir süre sonra fransız eşiyle beraber odadan çıkıp "ben yapamayacağım" diyerek mulakat heyetine silahı teslim etmiş. sıra alman cifte gelmiş. alman ajan adayı da başaramamış. son olarak temel silahı alıp fadimeyle beraber odaya girmiş. bir süre sonra odadan "Şangur şungur" diye sesler gelince mülakat yapanlar apar topar odaya dalıp " temel ne oluyor burada?!" sormuşlar. Temel cevap vermiş "hacan verdiğiniz silah kuru sıkı çıktı. Ben de fadimeyi camdan aşağı attım da "
(bkz: HiLE YOLU)