1. .
  beyni az gelişmiş insanların hakaret ettigi insanlardır.
  4 -2 ... damdaki deli
 2. .
  beyniyle düşünür, götüyle başlık açmaz.
  7 -2 ... tonights the night
 3. .
  yasi ilerledikce got korkusu saran bir homosapiens alt turudur. hos simdi bu geri kafalilar homoydu sapiensti falan anlamazlar ya neyse.

  ha bir de o kadar eminlerdir ki, yine kendi kitaplarindan ornek verirler, satirlarca anlasilmayan sozcukleri kopyala-yapistir yaparlar. garipsiniz lan.

  yahu tarafsiz bi kaynak gosterin, hic degilse inandirici olur, mantikli degil mi? a ha! pardon mantik yoktu. bir de tutturmuslar bir moda, velikum dini yumi yum, neymis herkesin dini kendineymis. ne diye isime karisirsin ki o halde, onundeki corbani icsene sen hotorotof!

  harbi garipsiniz lan.

  edit: bak bu kesinlikle dogru, beyniyle dusunur. oyle allahti muhammeddi kitap defterdi fasa fiso basliklari gotuyle sicmaz, di mi guntekin?
  2 -5 ... revolter00
 4. .
  bu insanlar baslık sıcmaz, baslık acar birde.
  2 ... damdaki deli
 5. .
  kaynagı başka insanalrın kıcı olmayan insanlardır. allahın varlıgını anlamak icin kuran yada baska bir kitaba ihtiyacı olmayan insandır. etrafına bakıp evrim teorisinin imkansız olacagını tahmn edecek insandır. einstainin tanrı zar atmaz sözünü bilen insandır.
  3 -1 ... damdaki deli
 6. .
  israfil'i bilmeyenlere öğretme girişiminde bulunacak insandır.

  ama bunu öğrenmeden önce okuma ve yazma öğrenmelisin dostum.

  mesela yazım hatalarından başlayabilirsin. öğren, oku ve yaz.

  öğrenmez, okumaz, yazamaz, sadece tükürürsen kaale alınmazsın.

  lamadan farkın olsun değil mi?
  3 -1 ... carriye roxalina
 7. .
  fazla değil birzacık düşünebilen insan kişisidir . bu kadar çeşit canlıyı yada dünyayı boşverin yaratılan galaksilere bakın bunları yaratabilen yaratıcı elbet böyle bir melek yaratabilir. vede melekler sadace denileni yapan varlıklar olduğu gerekçesi ile bundan emin olunabilir. onların yorum yapmak gibi bir lüksleri yoktur. ondan melek diyoruz değil mi. yoksa insan derdik . onun iin yaratan insan oğluna benim halifemdir. ve yaratılmışların en şereflisi demiştir.
  1 ... gemileriyakanadam
 8. .
  israfil'in suru üflemeyeceğinden emin olan insandan tek farkı inancı olan insandır. ikisi de kesin bir bilgiye sahip olamaz elbette. israfil ve sur olayının bir benzetme olması ihtimali olduğu kadar surun gerçekten ses çıkaran bir alet olması ihtimali de vardır. kıyamet gününe, evrenin içe doğru büzülüp yok olması ihtimaline inanılıyorsa sura üfleme olayına da inanılabilir.
  1 ... somut
 9. .
  hurafelere inanmayan insandır.
  ... damdaki deli
 10. .
  okuduklarını anlamayan insan yaratabilen allahın, bütün evrenin duyacagı bir düdük yaratıp onu meleğe üfletecek kudreti olduguna inanan insandır.
  1 -1 ... damdaki deli