bugün

http://kralspor.ensonhabe...cak-yorum-2013-04-04.html

linkteki haberdir. real madrid küçük rakibine 3 gol attı demiş ispanyollar. ayıp be. galatasaray şebelek mi pisler. bu takımın taaa 2000 senesinde aldığı bir kupası bile var be.
Ki düşün bir de fenerbahçe yle oynasalar ne diyecekler?
6 eksikli schalke'yi 10 kişi savunma yapıp bala göte eleyen takımın taraftarının kendini barcelonayla kıyaslaması sonrası gerçeğin yüzlerine vurulmasıdır.
doğru demişlerdir. 6 senedir avrupa' da yokuz, buraya kadar gelmemiz büyük başarıdır. hep söyledim yine söylüyorum bu kupa öyle 6 sene sonra katılınıp da bir drogba ve sneijder geldi diye alınacak bir kupa olsaydı bu kadar büyük ve önemli olmazdı. galatasaray, son 8 takım arasında malaga dahil her takımın eşleşmek istediği rakipti. 8 takım arasında malaga ile beraber en zayıf takımdı. dolayısıyla gazetenin yazdığında bir yanlışlık yok. bunu dğeiştirmek de galatasaray' ın elindedir. istikrarı koruyarak üzerine koya koya giderek 5 sene içinde olası bir real madrid eşleşmesinde ve olası bir real madrid galibiyetinde aynı gazeteye real' den büyük zafer başlığını attırabilir.
Adamların büyük kavramı Ronaldo ve Messi'yle orantılı. O taraftan bakınca gayet haklılar.
grup maçlarında galatasaray'ın manchester united'e karşı oynadığı futbolu görselerdi karşılarında, böyle diyemeyeceklerini kendileri de biliyor.
Niye zorunuza gidiyor ki? Yıllardır Anadolu takımlarına daha fazlası yapılmıyor mu istanbul takımları tarafından? Gazeteler böyle diyormuş. Kura şaibeliymiş. Hakem ataması şaibeliymiş. Hakem penaltıyı vermemiş. Nasıl oluyormuş eşit şartlarda yarışamamak? Kaldı ki bunu yapan ispanyol gazetesi. Türk gazeteleri türk takımlarına yapıyor da kimsenin gıkı çıkmıyor. Pardon onlar istanbul basınıydı türk basını değil.
Galatasaray'ın madrid'e olympic lyon darbesi yapması için bu kupaya bu senenin ardından 2 kez üst üste katılıp en senede karşılaşması gerekir. işte o zaman esas aslanı madrid görecektir. Mourinho da söylemiştir, galatasaray türkiye'nin en büyük takımıdır ama milli takımımızın bile nasıl madara olduğunu unutan kuş beyinliler kendi akıllarınca büyükleriyle dalga geçtiklerini sanmaktadırlar.
gayet doğal karşılanması gereken durum. bir fenerbahçeli olarak; sanki fenerbahçe'ye daha farklı bir şey söyleyeceklermiş gibi taşak geçmek çok yersiz olur diye düşünüyorum. biz oynasaydık dün, en temizinden 5 tane yerdik. kimse kendini kandırmasın.

ama işte bizim millet olarak sıkıntımız bu. her zaman söylüyorum; fenerlisi, galatasaraylısı, beşiktaşlısı.. hepimiz aynı bokun lacivertiyiz amk. işimiz gücümüz birbirimizin başarısızlıklarıyla taşak geçmek/geçmeye çalışmak/taşak geçtiğini sanmak. eziklikte son nokta...

elin ispanyolu senin galatasaray'ına da küçük der, fenerine de. niye? çünkü sen eziksin.

bizim millet olarak şu dakika topu bırakıp, en az bi 15 sene hiç topa dokunmadan önce izlememiz, öğrenmemiz lazım. sonra kafa olarak, insan olarak büyümemiz lazım, sonra o lazım, bu lazım.. 2645686278 fırın ekmek yememiz lazım falan yanie..