1. 1.
  boğalara yapılan bu işkenceye spor diyenler var. bir de dünyanın dört bir tarafından ispanya'ya akın eden insanlar var. bize bir hayli anlamsız geliyor ve düşününce üzülüyoruz. bir damla adrenalin için dötünü verecek turistleri ise yılbaşı gecesi,taksim meydanına davet ediyoruz.
  3 ... sadettin kanyak
 2. 2.
  avrupalının riyakarlığının bir başka örneği olan ve yıllardır hayvanseverlerin engel olmaya muvaffak olamadığı sözde spor özde katliam olan olay.

  sen garibim boğayı tek görebildiği renk olan kırmızı ile kışkırt.
  o sana boynuz atmaya çalışırken türlü ibişliklerle canım boğayı maymun et.
  bu yetmezmiş gibi kılıcı çıkar, hatta sok çıkar, sok çıkar. zavallı yere yığılınca da "ulan ne kahramanım aq" diye böbürlenip alkış al. hay sizin tiyniyetinizi...

  garibim can havliyle sana bişi yapar diye de utanmadan elinde kılıçlı 20 kişiyi arenada erketede hazır bulundur.
  bu mu lan senin güleş* dediğin şerefsiz?

  (bkz: hanım tansiyon hapımı getir)
  2 ... spectr
 3. 3.
  kurban bayramını en ağır şekilde eleştiren avrupa'lıların görmediği, görmezlikten geldiği, burunlarının dibindeki katliamdır. zavallı hayvanları eğlenmek, güya "spor" yapmak için katletmek, hem de yavaş yavaş, acı çektire çektire, kültürse, olmasın öyle kültür.
  3 -1 ... filozofil
 4. 4.
  her zaman boğaları tuttum ve tutmaya devam edeceğim.matadorları sevmiyorum."Hepimiz bir boğayız ) " .
  2 ... fearless4253
 5. 5.
  her yıl saçmasapan bir eğlence uğruna zavallı boğaların katledilmesi olayıdır. ilginç bir şekilde dünyanın hiçbir yerinden bu olaya ciddi bir tepki gösterilmemekte, gelenek adı altında katliam yapılmaktadır. insanlığımızdan utandırmaktadır.
  1 ... oneqeno
 6. 6.
  vizigotlar'dan kalma bir kötü eğlence biçimi.
  1 ... cemali