bugün

Cahillik dönemlerinde koluna tayyip erdoğan dövmesi yaptıran, şu sıralarda ise geçmişinden duyduğu pişmanlığı yolda gördüğü mehmet aslan'a anlatan yazar.

Seni aramızda görmek garip bir his be dostum.
görsel
bir kendine bak bir de karşına dikilenlere bak .
ilk yarıda Galatasaray'ın hakkı yendiği zaman ve 1-2 hafta önce de imamoğlu'nun hakkı yendiği zaman mutlu olan kişidir.

t: şerefini, namusunu, edebini ve ilkesini unutan adamdır. eski fetocudur.
isminiunutanadam diye yazılır krall olarak okunur. evet..
https://m.uludagsozluk.com/e/41667494/

31 yıl boyunca türk silahlı kuvvetlerinin üniformasını şerefle giymiş, bunun 15 yılı dağlarda terörist kovalamakla geçmiş, onur plaketi ile emekli olmuş subay bir baba ve 25 yıl devlet hizmetinde eşi nereye kendi oraya dağ bayır demeden gezmiş öğretmen bir annenin verdiği yeter mi sana genç adam?

Soruyorsun ya hani hangi devlet diye. 17 yıllık olan değil, geçmişi 1000 yılı aşan türk devletinin terbiyesidir o anlamaman normal senin. Eleştirmek de senin haddine değil.
(#41673255)

yav entry yazarken azıcık düşünelim lütfen. bak ne güzel diyorsun inanç özgürlüğü var diyorsun. aynı zamanda o inançları eleştirme özgürlüğü de var. hatta o inançlara saygısızlık etme özgürlüğü de var.

bak senin de o inançları eleştirenleri eleştirme özgürlüğün var. şimdi sana " sana ne ? inançlarla dalga geçenleri niye eleştiriyorsun " gibi salakça bir cümle kursalar olur mu ?
(#41673393)

hakkımda mesnetsiz iddialar ortaya atan yazar. inanç özgürlüğünü hazmedememişim. hangi entrymde olmuş olay ? ben her bireyin istediği tanrıya, dine inanmasını savunuyorum. aksine hiçbir beyanım olmadı. bana inanç özgürlüğünü hazmedememiş demek, yazdıklarımı hiç okumamışsın anlamına geliyor.

"totaliter rejimlerin söylemlerine prim veriyor"

bak bak bak. laflara bak. hangi entryde nasıl prim vermişim o "totoliter" rejimlere yahu bir açıkla, aydınlat beni.

"Gerçek bir liberal ne yapmalı? Yehova şahidinin de Yahudi'nin de hristiyanın da müslümanın da inanç özgürlüğünü savunmalı. Değil mi? Ama öyle değil bizdeki liberaller bile bir değişik "

e onu yapıyorum zaten yukarıda söyledim. inanç özgürlüğünü sonuna kadar savunuyorum.zaten savunduğum için "herkesin inandığı şeyi rahatça, özgürce söylemesi" gerekir diyorum.

koca entry yazmışsın ama nerede inanç özgürlüğüne karşı olduğum konusunda hiçbir alıntı yapmamışsın. anca çamur at izi kalsın. tiamat taktiği bu . hiç şaşmaz.

atilla yayla'yı örnek alacakmışım heheh. atilla yayla liberalizm konusunda enn enn son örnek alacağım insan bile değil. adam kalkmış iktidar yancısı birini "bak örnek alacaksan bunu örnek al" diye bana akıllar veriyor allah'ım sen aklımı koru.

ediiit: nickim arap putuymuş. bazı inançlara alerjim varmış hahahah. e hani inanç özgürlüğü diyordun az önce. ne olmuş nickim eski bir put ismiyse ? inanç ve ifade özgürlüğü yok mu ? illa bu nicki aldım diye bazı inançlara alerjim olduğu sonucu çıkmaz ki ?

bunlar boş eleştiriler.
Makarna yemekten beyni yandı garibimin yarın yemeğe davet ediyorum kendisini sırf gelişinin şerefine kesicem bizim sarı kızı protein alsın.

görsel
domuz etini kasaplık hayvan statüsüne sokanın akp iktidarı olduğunu bilmiyor sanırım.
kaynak olarak da resmi gazeteyi koyayım şuraya;
http://www.resmigazete.go...r/2006/07/20060707-12.htm

altını da kırımızı ile çizdim kolay bul diye;
görsel

aynı şekilde domuz eti ithal edenin de akp olduğunu bilmiyor sanırım.
(bkz: 12 nisan 2018 domuz ve eşek eti ithal edilmesi)

ve yine akp'ye göre domuzdan üretilen yem ithalatı yapıp, o yemi ülkemizdeki hayvanlara yedirmek de gayet normal;
(bkz: domuzdan üretilen yem ithalatına izin veren parti)

yazık. bu şekilde bir zavallıdan öte gidemiyorsun.
Yahu bu paralı aktrollü ciddiye alıp uzun uzun yazıyorsunuz.
Emeğinize yazık. değer mi?
görsel
yıldırım kazanınca neler yapacağını planliyodur.
Nickini 'istanbul'u unutan adam' olarak değiştirmesi gereken aktroll. *
Iq puanı ayakkabı numarasını geçmeyecek bir aktroll.

Bunun ayağı 46 ıqsu 45.
Gelir yakında başlar yine saçmalamaya.
O kadar yalamaya ola ola bekçi oldu ben en azından vekillik beklerdim ucuza gitti kamil.
altıncı nesil silik.
aylardır ortamda görünmeyen yazar. sensiz yalnız kaldık üşüyoruz reis..
(bkz: desifreleyici) diye nick almış aktrollüğe oradan devam ediyor.
O kim amk.
hoplatici namıyla ak trollüğe kaldığı yerden devam ediyor herhalde ama kim kimi hoplatıyor merak konusu.
bende diyorum bu işsiz nerede demek ki nick değiştirmiş.