bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  facebook gibi fakir ve eziklerin takıldığı sosyal medya platformlarında bolca bulunan embesil türüdür.

  vatanı sevmek, ülke için bir şeyler yapmaktır. yol yapmaktır, duble yol yapmaktır, köprü, inşaat, havalimanı yapmaktır. öyle isminin başına "tc" yazarak, vatanperver olunmaz. bu şekilde vatanperver olduğunu, ülkesini , milletini sevdiğini iddia eden kim varsa gözümde vatan haininden farkı yok gibidir. vatan haininin hükmü ölüm ise bunların hükmü kesinlikle en az hoplatılmak olmalıdır. şöyle alçak hava akımına kaptıratak elsalvador gibi hoplatılmak. emin olun speedy gonzales bile sizden daha vatanperver, şu pervert fare bile.

  bakın, bu gerizekalıların ortak bir özelliği daha var. anca konuşmak, şikayet etmek, Allah'ın verdiği nimetlere şükürsüzlük etmek. boş teneke çok ses çıkarır unutmayın bunu. bir adam ne kadar çok konuşuyorsa o kadar boştur demektir. icraatlere bakın yeter.

  ne samimiyetsiz insanlar bunlar azizim. "tc" ne lan. o kadar düşünerek bunu mu buldunuz? azizim sizde bi bok olmayacağı kullandığınız kelimeden bile belli.

  üzülmeyin. bu topraklarda çalışan, üreten, düşünen çok adam var. hiç kimse aç kalmaz merak etmeyin. hainlik yapmayın, yediğiniz tabağa pislemeyin bir de çok konuşmayın yeter.

  özellikle sözlük için, yabgunuz her şeyi organize ediyor. lütfen gölge etmeyin. haaaaa bir de çok güzel ayar veriyorsunuz bana, hoşuma gidiyor bu. tıpkı hoplattığım kızların terkettikten sonra söylediği sözlerle aynı. demek ki doğru yoldayım.

  freeze you later
  3 -14 ... absolute zero
 2. 2.
  tc ye zerre faydası dokunmamış yiyici takım.
  2 -2 ... baykusator
 3. 3.
  elinden gelen o olduğu için onu yapmış insan evladıdır.
  önemli olan işe yarayıp yaramaması değil, belirli bir duruş örneği göstermesidir.

  tc'den rahatsız olan mı var?
  4 ... eylulsabahi
 4. 4.
  Ozet. Okumadan eksileyin.
  5 ... urban prada
 5. 5.
  turks and caios islandlıdır.

  siktiriniz geçiniz onları.
  3 ... australia
 6. 6.
  TC den rahatsız olanları görmeye vesile olmuştur. Acaba nickimin önüne TC mi koysam? Hainlere dokunuyor neticede.
  ... prot
 7. 7.
  Ikinci paragrafın hemen başında vatan sevmenin tanimını yaptıktan sonra örneklerini yol yapmaktan başlatarak kendi iqsu hakkında ipucu veren primat yaftası.
  ... gaspirali
 8. 8.
  Bir ara kemalistler böyle bir akım başlattı sonra bu bayrağı ülkücüler aldı galiba ne oldu bilmiyorum.
  ... netbirisi
 9. 9.
  açılım zamanları başta sağlık bakanlığı ve ziraat bankası olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının adlarından t.c.'nin çıkarılmasını protesto etmek amacıyla inci sözlük'te başlatılan bir kampanyaya uymuş kimselerdir. facebook ikinci bir ad değişikliğine izin vermediği için de bu kimselerin adları o zamanlardan bu yana öylece kalmıştır.
  ... oglan midir adam midir bilemem