bugün

Ben. Ya yan komşum çıkarsanız?
aslolan fenerbahce dir ve cotodelas is back' in sözlüğün ilk yıllarındaki versiyonu. fenerbahçe ve galatasaray hakkındaki tutumları tamamen aynı, sadece nickler farklı...
gizemli görünmek için uğraşan yazar.
fenerbahçe' ye toz kondurmama ve galatasaray hakkında kırıcı çıkışlar yapmayı misyon edinmiş fanatik fenerli troll panpa ekolünün sözlükteki ilk temsilcisiydi.
kim ulan bu dislike atan hırt dediğimiz yazarlardır.
size bir hikaye anlatacağım.
bir varmış, bir yokmuş. bir zamanlar bir fenerbahçe fanatiğinin sabahtan akşama kadar galatasaraylı yazarlara saldırdığı bir sözlük varmış. ama bu fenerbahçe fanatiğini kendi takımının taraftarları bile eksileyip ona ayar veriyormuş. galatasaraylılar, beşiktaşlılar, fenerbahçeliler bir araya gelmiş ve bu yazarı sözlükten soğutmak, akıllı uslu futbol sohbeti yapmak için bir olmuşlar. sonunda da bu fenerbahçe fanatiğinin hesabı silinmiş.
o zamanlar arada sırada futbol fanatikleri beliriyormuş ama takım fark etmeksizin her yazar bu fanatikleri eksileyip ona ayar veriyormuş. kimse karşı takımı tutup futbolun bağlarının zayıflamaması için uğraşan birini, haksız ve yanlış biçimde sinsi, samimiyetsiz olmakla suçlamıyor, sabahtan akşama kadar diğer takım taraftarı olan yazarları tahrik eden futbol fanatikleri bu sözlükte barınamıyormuş kolay kolay. çünkü insanlar futbol fanatizmi değil keyifli futbol sohbetleri yapma amacındaymış.
bunları neden mi anlattım ? bilmem.
eski bir yazar.
bir zamanlar galatasaraylıları tahrik etmek için büyük çaba gösteren, bolca ayar sonrasında sözlükten nihayetinde gitmiş yazar. darısı herkesin aynı kulübü sevmek zorunda olduğunu zanneden ve rakip camialara laf atmadan, taraftarlarını tahrik etmeden duramayan diğerlerinin başına...
eşki sözlükte pkk* savunuculuğu yapan koç*. bir adam çıkıpta sözlükten siktir etmiyor bu vites kolunu ya anlıyorum ki ekşinin ekseni kaymış artık savundukları yönetim olarak nedir ne değildir neyi desteklerler neyi karalarlar anlamak çok güç değil.

http://www.eksisozluk.com...B1+t%2Ec%27nin+ne+haddine
şerefsizim aklıma gelmişti.
şu sıralar aslan terbiyesine ekşi sözlük semalarında devam eden 3. nesil silik. buradan selam ederim renkdaşıma.
sözlükten uzun süre önce silinmiş olsa da, yazarlık ruhu hala antucu gençlik vasıtasıyla, hatta daha fanatikçe yaşatılan yazar.
yazdığı dönemde sürekli saçmaladığını düşünüyordum ama gelen gideni aratırmış.
ismini vermek istemeyen yazar ben yazmam.
ismi abdulcabbar, abdullrahman, muhittin gibi benzeri isimdir.
tesadüfen rastlayıp da çok güldüğüm bir entrysine oy vermek için giriş yaptığımda silik olduğunu öğrendiğim yazar. gene de verdim artıyı o ayrı...
(bkz: vermek istemeyen yazar)
silik olduğuna üzüldüğüm fenerbahçe'li. artık sözlükte olmasada ömrüm boyumca rambo okan'ı gazete kağıdı yerken gördükçe kendisini hatırlayacağım.
(bkz: üçüncü nesil silik)
kadın programlarının vazgeçilmez klişesi.
beğenerek okuduğum delikanlı yazar.
kendisini bizzat tanımam ama yazdığı entryleri okuyunca tebrik etmek istediğim yazar. Tebrikler
bildiğin ali sami alkış.

yok lan turgay $eren de olabilir.

gelin $u işi adnan aybaba'da bağlayalım.
tüm iyi niyetliliğe, tüm tatlı dilli ricalara rağmen, galatasaray' a olan kompleksi, kırıcı biçimde devam eden yazar. kendi topraklarında başarılar dilemekteyim kendisine.
moderatör bl'nin kurbanıdır. *
delikanlı fenerbahçeli sedat peker' in yeğeni.
canlı yayına bağlanmak istiyormuş.