1. 31.
  niyetim kimsenin ekmeğine laf etmek değil de 'aşçılık' adı altında eğitim veren öğretmenlerin çoğu boş. geçen sene cruise gemisinden haber beklerken 2 ay kadar boşa düştüm. sonra bi arkadaşım, deep, boş boş gezeceğine git bikaç şey katarsın kendine dedi. nasıl sevindim anlatamam. osmanlı mutfağı ve aşçı yardımcılığı kurslarına başvuru yaptım ikisi birden çıktı, bigün birine bigün birine gitmeye başladım. osmanlı mutfağının ilk dersi pizza idi. ben şok. hocam bi yanlışınız olmasın, pizza bizim kültürümüzde yok falan.. evladım öğretmen benim bak dalgana dedi susturdu beni. saygısızlıktan nefret ederim, edebimle gittim geldim 3 hafta. öğretmen izne çıkmış, aşçı yardımcılığına devam ediyorum, öğretmen 'dömi gılas' diye okuması gereken sosa 'dumu gılace' deyince attım önlüğü çıktım gidiyorum, birinci katta bi öğretmen yakaladı beni, nereye diye. ona döktüm içimi. dedim hocam böyle bi eğitim yok. öğretmenler çok yetersiz. sakin ol, al şu anahtarı çık falanca mutfağa gir bi pizza hamuru yap ben geliyorum dedi. hamuru beklemeye alıp, sosunu yaparken içeri girdi. tek bir kelime etmeden seni izleyeceğim, bana güzel bi pizza yap dedi. yaptım, konuşarak yedik, ve bidaha gitmedim. 21 gün sonra telefonuma mesaj, pizza yediğimiz öğretmen yazmış. deep, yarın akşam 17 de burada ol, ilk pizza öğretmenliğine çıkacaksın.. 4 hafta pizza öğretmenliği yaptım. ben iyi değilim, pizzayı herkes yapabilir. ama öğretmenleri gerçekten leş.
  1 -1 ... deep house
 2. 32.
  uzaktan eğitim merkezi açılıyormuş. geç bile kalınmış bir iş ama olsun hiç olmamasından daha iyidir.
  2 ... fatal
 3. 33.
  güzel bir eğitim merkezidir bence. her türden her alandan eğitimler var. tavsiye edilesi eğitimlerdir. toplumun mutlaka bu eğitimleri deneyimlemesini tavsiye ederim.
  2 ... iyilikperisi
 4. 34.
  birçok şubesi kapatılarak küçültülüyor.
  Çok büyük hata yapılıyor.

  Niye kapatıyorsun güzel kardeşim ne güzel millete bedava sanat ve meslek eğitimi veren kurs merkezleri bunlar?

  Yazık ediyorsun imamoğlu!
  4 ... iyneci bey
 5. 35.
  öğrenme merkezlerinin şubelerini kapatınca herşey çok güzel oluyormuş. vizyonu kes.
  4 ... ozzy osbourne
 6. 36.
  Umarım gereksiz görülüp uzaktan eğitim merkezi de hiç açılmadan kapanmaz dediğim eğitim merkezi.
  1 -1 ... canverenpervaneler
 7. 37.
  Yeni dönem kayıtları başlamış lakin yoğunluktan olsa gerek kayıt sistemi çökmüş.
  4 -1 ... sairceketli
 8. 38.
  saçma sapan bir şekilde belli branşlara 1 günde kayıt olma zorunluluğu getirilmiş.
  resmen yoğunluk olsun da kimse kayıt olmasın bazılarını kapatalım stratejisi.
  7 ... dinleyin ulan develer
 9. 39.
  Geçen dönem aldığım URFS eğitimi ve almayı düşündüğüm Bütçeleme Raporlama eğitimi kaldırılmış.
  Gayet üst düzey bir programdı. ufrs eğitimi dışarıda 2 günlük seminer olarak bile 2000+kdv fiyatlardan verilirken ismek bu eğitimi 60-70 saat ücretsiz vermişti.
  4 -1 ... dinleyin ulan develer
 10. 40.
  eko başganın söylemesine göre ismek’i kuran akıl kendileriymiş. Ulan madem o akıl vardı da ne diye şube kapatıyorsun, 1 günde kayıt olun deyip kayıt olmayı zorlaştırıyorsun.

  Eko başgan bunlara cevap veremezde şakşakçıları cevap versin duyalım bakalım.
  4 -1 ... pompacisofu