bugün

kesinlikle utanç sebebi olan bir eserdir.
fenerbahçeli oyuncular gol sonrası bu marşı dinleyeceklerini bildiğinden, tüm saraçoğlu maçlarında fenerin maçı golsüz tamamlayacağını anladığınız marştır.
aman allah'ım gözlerimi açtım,
kadıköy'de maçtayım,
karşı tribünde bir hatun...
(bkz: ismail yk nın yan etkileri) şarkıyı dinledikten sonra hepsine yakalandım. sözlük hep senin başının altında çıkıyor bunlar. swh
sözlerini dj ercik kralın yazmış olma ihtimali yüksek olan zırva...
(bkz: allah cezanı versin)
lanet olsun. bir an takımımdan soğumama neden olmuş marş, şarkı, saçmalık ya da herneyse... * * *
(bkz: allah ilayığını versin)
e vermiş zaten!
bir fenerbahçeli olarak tamamını dinleyemediğim hatta ilk 15 saniyesini dinlediğim marş.
kısa ve öz yazıyorum: (bkz: eksik olun lan bu galaksiden)**
gülme krizlerine sokan marştır. sağol ismail yk, fenerbahçe taraftarlarına yapabileceğin en güzel jesti yaptın.
mal ercik vardı bir aralar, "mal fenerbahçeli" diye meşhur oldu adam. bana kalırsa ismail yk nın yaptığı bu marş çok daha tehlikeli, çok daha vahim. ulan en azından ercik'in söylediğinin öylesine ya da makara olsun diye söylenmiş olma ihtimali var.

biri çıkıp şaka desin, yoksa hemen bir marş besteleyip yüklüyorum yuutup'a.
nesrin sipahi'nin kemiklerinin sizlamasina sebep olan gubik sey.
yaratıcıkta sınır tanımayan marştır.

--spoiler--
bakma babamda fenerli, sülalemde fenerli, yok yok hiç yok başka yok büyük yok, haydi bağır, durma bağır en büyük fener diye...
--spoiler--
(bkz: iki nokta ust uste parantez guluyorum hesabi)
(bkz: manyak mısınız lan siz)
(bkz: sarı kırmızım com)
(bkz: ismail yk allah belanı versin)
yok yok vermesin daha iyi *
ismail yk'nın beşiktaşlı olduğunun kanıtlandığı marş. *
ismail yk'nın şappur şappur şarkısını uyarlayarak yaptığı, tam marş olmasa da yarım marş. yani anlayacağınız marşa basmıyor.

uyarı: gençlerin fiziksel, zihinsel ve ruhsal gelişimini olumsuz yönde etkileyeceği göz önünde bulunduralarak +18 ibaresini koymak istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=kEI2BUpgBnU 18.
güncel Önemli Başlıklar