bugün

asla ortaya çıkmamasını dilediğim hatta mümkünse patagonyaya yerleşip orada buzullarla erimesini dilemekteyim.
o kadar allah belani versin dedi ki, bu bela dönüp dolasip onun basina gelmistir.*
ismail'le konuştum. haberler limoni. öss'ye hazırlanıyorum dersaneye yazıldım dedi o yüzden pek görükmüyormuş oratlıklarda. dersanede manyak kızlar var vücutları esnek sanki bir lastik diye eklediğini söylemeyi de ihmal etmeyeceğim.
allah' ın belasını vermiş olması yüzünden gerçekleşmiş olabilir bu durum.*
(bkz: pusuda o)
yeni beddualarla geleceğinin habercisidir.
(bkz: firtina oncesi sessizlik) *
(bkz: ses etmeyin)
(bkz: uyuyo)
hayra alamet olay değildir. dibe çöktü bekliyor, aniden çarpacak.
(bkz: neydi o balığın adı ya)
uzun süre daha devam etmesini istediğimiz durum.
kabilesiyle beraber kaldığı yerden kafa zikmeye devam etmektedir.
(bkz: yurtseven kardeşler)
(bkz: allahım nerde o günler)
(bkz: bayram hediyesi)
(bkz: nerrrdeeesinnn)
yatılıp kalkılıp dua edilmesi gereken durumdur. hatta nereye gittiyse keşke kendi gibileri toplayıp götürseydi.
tüm türkiye'de ve dış temsilciliklerde bayrakların yarıya indirilmesine sebep olan hazin durum... vaktiyle gökhan özen de jet-ski'siyle kaybolunca toplumca buhrana sürüklenmiştik zaten... hele o caner'in kafası üstünde gerçekleştirdiği paşabahçe cinayeti yok mu, hala rüyalarıma giriyor, ne elim bir olay... bu kadar acı yeter bize, biz de insanız...
en büyük arzusudur türk insanının. ancak sanıyorum şimdi yeni şarkılar hazırlıyor, şarkının sonlarına harika şiirler koyuyor, bir iki de beddua serpiştiriyor. onun için yok ortalıkta...
"beş para eder mi varlığın, ki yoklğun beni acıtsın." denen durum.
''kendisi gibi ortalıklarda uzun zamandır görükmeyen serdar ortaç kişisiyle bir albüm mü çıkaracaklar acaba'' şeklindeki soruların akıllarda yer etmesine sebebiyet veren olay.

(bkz: allah korusun)
yeni albüm çalışması yaptığına dair korkutucu düşüncelere gark eden hadise.
merak etmeyin cankanla dans ediyorlardır, hareketlicene, matrixvari..
cia tarafından amerikan pop kültürünü geliştirmek için bir süre önce kaçırılmış olabileceği düşüncesini kafamıza yerleştiren ve iyi bir estetik ameliyat ile dünyaya sunulmasından kaygı duymamızı sağlayan vahim bir durum..
lost adasına düşmüş olma olasılığı.
(bkz: ismail yk nın lost adasına düşmesi)
(bkz: ve ya onun gibi bir şey)
gaza basıp gitmesinin sonucudur.
ergenekon sorusturması kapsamında ulkeye zararı buyuk oldugu icin goz altına alınmıs ve kaybedilmistir. tek dogru gozlatı kararı budur..
iğrenç bir klip ya da albümle geri döneceğinin işaretidir. diziyle falan ortaya çıkmasın da ...
güncel Önemli Başlıklar