bugün

evlendikten sadece iki hafta sonra hem fiziksel hem de psikolojik şiddete maruz kalan ve boşanmış bir kadın olarak, eda hanım'ın söylediklerini kesinlikle inandırıcı bulmadım.

t: kendi tezgahını pazarlamak maksadını, pr organizasyonu ile, ısmarlama malzemelerle suni de olsa gündeme getirmeye çalışmış bir kadının kendini rezil etme olayı.
Twitterda gündemde gördüm.
görsel
sürekli takım elbise ile televizyonlara çıktığı için göremediğimiz, omzuna yaptırdığı karısına yazılı dövmesidir.
muhalif kişiliği yüzünden gündeme geldiğini düşündüğüm iftira durumu.
ortada darp raporu yok emniyet kaydı yok. kadının sözü esastır diye bir kaide olamaz.
akp li vekilin biri hizmetçisini öldürdü. onun neden ısrarla üzerini kapadınız.
Haberin gözümdeki değeri Cem Yılmaz uçak almışla eşdeğer oldu kaynağı görünce internetten yemesin diye yüklenmeden kapattım teşekkürler Uludağ.
--spoiler--
ismail Küçükkaya'nın 2 yıl önce evlendiği eşi Eda Küçükkaya şiddet gördüğünü iddia ederekboşanma davası açtı. Kadına şiddet konusunda mangalda kül bırakmayan ismail Küçükkaya eşinin iddiaları karşısında sessizliğini koruyor.
--spoiler--

bozuk saatin bile günde 2 kere dogruyu gösterdigini bize gösteren haberdir. laik kesimden böyle delikanlı adamlar çıkmazdı. şaşırttın bizi ismayıl.
Üfff buralar buram buram yalan haber koktu. iki pencere açın da içerisi havalandı, kuscam valla.
kendinden olmayana “çamur at izi kalsın” maksadıyla yapılan yalan haber.
Şaşırtmamıştır. Küçükkaya nın altından eşe büyük bir taş inmiş demek. Yazık. Bu zihniyet hep böyle.
Bütün chplilerin kılıbık olmadığını gösteren haber, tebrik ediyorum.
ben objektif bakarım olaylara inanacaktım fakat kaynak yeni akiti görünce inanasım gelmedi akit erdoganı kötülese ona bile inanmam.
Kaynak 6lı rulo.
Kaynağa bak,tuvalet kağıdını kaynak göstermişler.
Bir klasik boşanma örneği.
Nasıl boklarim diye baya kafa yormuş gibiler.
ali kırca geldi aklıma....
(bkz: çamur at izi kalsın)

mantığı ile yapılmış bir haber daha.
haber tamamen iddia üzerine kurulu, adamlar ''amk zaten düştük düşeceğimiz kadar bizi akp dışında sikleyen yok' diyip her iddiayı yandaşlık yapmak için haber yapıyor.

burada ismail Küçükkaya'nın karısını dövmesi değil olay, bir kocanın karısını dövmesidir.

ne onun ismail Küçükkaya kimliği bu iddiadaki suçu değersizleştirir, ne de değerli kılar.
Haberde yazan rakamların doğru olmadığına inanmak istiyorum.
Yalan haberdir büyük ihtimalle. Öyle birisi olduğunu düşünmüyorum.
ilginç bir haber.

bir dindar yapsa, neler derdi bunlar.
önemli bir iddiadır. ismail göründüğünden sert erkekmiş. vay be şaşırttı. yapıştırmış kadına.

https://www.yeniakit.com....dovdu-iddiasi-524345.html