1. 1.
    samsun da, samsunspor ve istanbulspor arasında oynanacak futbol müsabakası öncesi çekilen bir fotoğraf üzerinden gerçekleşmiştir.

futbolcular ile birlikte objektiflere poz veren minik kızlarımızın başörtü takması ilgisini çekmiş bizim küçükün, kayanın.

sanki abes bir durummuş gibi, " bütün kızlarımız bu halde şu an" diyerek ise beni kendine hayran bırakmıştır.

bana bak iso, ebeveynlerinin sorumluluğunda olan 18 yaşından küçük her çocuk velisinin istekleri doğrultusunda şekil alır.

sadece maddi ve manevi bakımdan zarara uğratılamaz.

tüm dünyada, farklı olan rüşt yaşına gelinceye kadar bu durum geçerlidir. bunu belirleyen zaten hukukun kendisidir.

ve , insanlar tabi ki kendi isteklerine dünya görüşlerine göre çocuklarını yetiştirecektir. örneğin; atatürkçü bir aileden, tarikatçı bir çocuk yetiştirmelerini bekleyebilir miyiz?

bekleyemeyiz. onun içindir ki müslüman aileler de çocuklarını bir müslüman gibi yetiştirmek zorundadır. şimdi hal böyle iken sen ve zihniyetindekilerin hazımsızlığı neden ben anlam veremiyorum?

şimdi bana göre de, minicik kızlara süper mini elbiseler giydirip bayramlarda , şenliklerde bir sürü erkeğin önüne atmak abes mesela. *
    geçelim bunları, teröristlere göstermediniz şu başörtülülere gösterdiğiniz tepkinin çeyreğini. hadi onlar adamlarınız, eyvallah.

da, sen kim oluyorsun ki, insanların çocuklarını yorumlama hakkını kendinde buluyorsun? sana ne ulan, sana ne!.

https://www.youtube.com/watch?v=BbUq1RO59Y4+
    6 -13 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    rezil iğrenç bir görüntü. vatandaşlar 16 senelik tayyiban rejiminin beyin yıkama projesi ardından suriyeli afgan mültecilere benzemeye çalışıyor. atatürk ne akıllı adammış.
    5 -5 ... the judas kiss
  3. 3.
    Fox tv siyasi olarak çatmak için saçma sapan konular buluyor. Yeter ki birileri kötülensin, bu ülke nereye gidiyor denilsin.
    3 -3 ... gercegintakendisi