1. 1.
    'cumhuriyetimize dair' isimli aşina kitaplar'dan yeni çıkan kitabında ilber ortaylı, deniz ülke arıboğan ve hilmi yavuz cumhuriyet yorumları bulunmaktadır.
    1 ... ferhengnus
  2. 2.
    medyatava nın haberine göre akşam gazetesi nin yeni genel yayın yönetmeni olmuştur.
    ... imhotep
  3. 3.
    akşam gazetesı'ndekı ankara temsılcılığı gorevınden genel yayın yonetmenlığıne yukselen gazetecı. *
    ... stratosfer
  4. 4.
    24 kasım 2008 pazartesi günü enver aysever ile ayrıntılar programına konuk olacak gazetecidir.
    ... tu kaka bana
  5. 1.
    an itibariyle ntv de mhp ve devlet bahçeli hakkında gerekenleri doğru şekilde söyleyen yazardır.
    ... sonsarkiyicalkemanci
  6. 2.
    konuşurken korktuğum akşam gazetesi genel yayın yönetmeni. ben biraz John McCain e benzetiyorum.
    2 ... kobayashi
  7. 3.
    Ben daha GENÇ sanıyordum; ismail Küçükkaya 1972'liymiş. http://galeri.uludagsozlu...%C3%A7%C3%BCkkaya-337742/
    ... nevzatb
  8. 4.
    fatih portakal 'ın ana haber bültenine geçmesiyle sabah haberlerini sunmaya başlamış şahsiyet.

(bkz: ismail küçükkaya ile çalar saat)

olan nazlı tolga ya oldu. ah benim nazlım, şimdi nerede göreceğiz seni?
    4 ... noktanin sabiti
  9. 5.
    itici kişilik. iftira atmaktan çekinmeyen gazetecilik. Çıkarları için yapmayacağı şey yok. Çamur atıp karalayamayacağı hiç kimse yok sırf çıkar için.
    3 -9 ... bi dk ananem camdan dustu
  10. 6.
    çakma fatih portakal.
    6 ... innocencia