bugün

'cumhuriyetimize dair' isimli aşina kitaplar'dan yeni çıkan kitabında ilber ortaylı, deniz ülke arıboğan ve hilmi yavuz cumhuriyet yorumları bulunmaktadır.
medyatava nın haberine göre akşam gazetesi nin yeni genel yayın yönetmeni olmuştur.
akşam gazetesı'ndekı ankara temsılcılığı gorevınden genel yayın yonetmenlığıne yukselen gazetecı. *
24 kasım 2008 pazartesi günü enver aysever ile ayrıntılar programına konuk olacak gazetecidir.
an itibariyle ntv de mhp ve devlet bahçeli hakkında gerekenleri doğru şekilde söyleyen yazardır.
konuşurken korktuğum akşam gazetesi genel yayın yönetmeni. ben biraz John McCain e benzetiyorum.
Ben daha GENÇ sanıyordum; ismail Küçükkaya 1972'liymiş. http://galeri.uludagsozlu...%C3%A7%C3%BCkkaya-337742/
fatih portakal 'ın ana haber bültenine geçmesiyle sabah haberlerini sunmaya başlamış şahsiyet.

(bkz: ismail küçükkaya ile çalar saat)

olan nazlı tolga ya oldu. ah benim nazlım, şimdi nerede göreceğiz seni?
itici kişilik. iftira atmaktan çekinmeyen gazetecilik. Çıkarları için yapmayacağı şey yok. Çamur atıp karalayamayacağı hiç kimse yok sırf çıkar için.
çakma fatih portakal.
yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile ilgili görevden alınan istanbul emniyet müdürü çapkın'ın bir yangın var hiç ilgim yokken beni de yaktı itirafını sosyal medyada paylaşan ağzında bakla ıslanmayan gazeteci kardeşimizdir.
saygılar..

fox tv de sabah haberlerini sunan şair yamagı. * aga adam haber sunmuyor sürekli şiir okuyor. ayrıca haber sunuş bicimi o kadar kötü ki sürekli içten içe o adama kinlendiginizi hissediyorsunuz. ben de medya okuyorum 1. sınıfta dahi onun gazetecilik kimliginden daha fazla gazeteciyim diyebilirdim kendime. neyse ki şimdi 2. sınıftayım.
bugün, sabah sabah hayli güldürmüş haberci. evet maili kadir cangızbay atmış. doğru söylüyor, böyle hocalara ihtiyacımız var dedi. fakat mailin tamamını okumadı, kendince sansürledi. sonra da ne anladığını açıklamaya çalıştı ama sadece çalıştı. pekte bir şey anlamamış. sert geldi hoca programın formatına. coşkuyla bahsetti isminin ağırlığından. sonra yazdıklarının altında kaldı. zor iş haber falan sunmak.
hareketli çok yapmacık olan atatürkçü spiker. atatürk'ü kendi yorumlarıyla bir bütün olarak göstermek istiyor. kimse atatürk'ü sevmek zorunda değil ki millete genelleme yapıyorsunuz.

Edit: genç kemalistler rahatsız.

Edit2: atatürk'ü seviyorum lakin bu yorum kalsın burada ibret olsun. kafaya gel...
her programında 'kimin için çalışıyorsun' sorusu sorulan gazeteci sunucu.
Götün teki. O kadar korkak ki CHP li olduğunu belli ediyo ama an geliyo başbakanın eteğini öpüyo.
dün akşam itibarı ile okan bayülgen'in programına çıkmıştır. sabah programının olduğu günlerde akşam 8:30 'da yatarmış. enerjisini buna borçluymuş.
çalar saat'in sunucusu eski AKP yalakasi şimdinin AKP düşmani.

ayrıca sen haber sunma abicim hafta sonu çikan murat guloglunu bile aratiyorsun.

itici herif seni.
fox tv'de çalar saat programını fatih portakal'dan devralmıştır. ne zaman bu adamı görsem "ah fatih portakal" derim. gelen gideni aratır derler, doğrudur. fatih portakal kadar beceremiyor bu işi. tarafsız yayın yapmayı da pek beceremiyor.
Justin Timberlake yerine, Justin Bieberlake demiştir. Bunu önceden hazırlayıp, yanlışlık gibi yapmış ama beyni olan doğal olmadığını anlar. iyi reklamını yapmış oldu böylece kendinden haberimiz oldu.
Her sabah haberleri sunan adam. Troller bu cengavere sardi bu aralar, kufur eden edene.
tek kusuru ara sıra gaza gelip; meydanlarda nutuk atan siyasetçiler gibi kasıla kasıla " biizz şöyleyiz, biiiz böyleyiz, biizz işte buyuz " tarzı söylemleri.

yoksa iyi bir amcamız, delikanlı bir haber skiperi.
Doğu Türkistan'da soydaslarimiz katledilirken soykırımı twitter'de tt'ye sokup bu adama da twitler attık hemde onlarca.. bir tanesine bile cevap vermedi ve bir milliyetçi olarak açık söyleyeyim gözümden düştü!
hemşehrim olan insan.gerçekleri anlatıyor.inanmak istemeyen kendi yalanlarıyla yaşasın.
Fox sabah haberleri izlememe sebebimiz. itici kişilik.