1. ?.
  malumun ilanıdır.
  1 -1 ... sigara
 2. ?.
  hemen yarın hurriyette manşet. insanların özel hayatlarına tecavüz ediliyor. Özel görüşmeler internete düştü. Oda tv de haberler döner. F tipi yapılanmanın son marifeti. Allam internet çıktı darbecilik zorlaştı.
  4 -3 ... fahriserseri
 3. ?.
  türkiye'de artık sürpriz diye birşey kalmamıştır. hiçbir şey şaşırtmaz beni.

  ulan koca koca paşalar oturmuşlar aynı bizim köydeki memed emmiler gibi konuşuyorlar. yok ''pezevenk mumcu'', yok ''akp cumhurbaşkanı seçemez yoksa ordu gelir temizler''.

  valla aynen bizim köydeki hüstüğün memed ali de bunları demişti. gerçi sonra öldü adam. yoksa, bu paşalar, ergenekon, memed emmi? aman allahım! gerçekten de köylü milletin efendisiymiş!
  4 -1 ... eurasian
 4. ?.
  avukat baykal a yine çok iş düşeceğini gösteren ses kaydıdır. ama baykal da sinirlencek artık durmadan açık veriyorlar. savun savun yoruldu adam.
  1 -3 ... darkness85
 5. ?.
  akepe'yi sevmem, askeriyeyi de sevmem, sağ hiçbir partiyi sevmediğim gibi, deniz baykal'ın chp'sini de sevmem. şaşkınlık yaratan bir telefon konuşması değil bu ama bu habere http://www.samanyoluhaber.com/haber-135667.html'de yapılan yorumlardan biri aynen şöyle :
  "Allah cc. bütün planları bozar, Allah'ın dilediği olur, nasıl düşündüklerinin tam tersi oldu, ama hala akıllanmadılar"

  kaç seçimdir vermiyorum akp ve zihniyetine oy, öbür tarafta çekeceğim var demek ki.
  3 -4 ... yalnis
 6. ?.
  her nekadar tahmin edilse de, bire bir duymanın insanın bir yerlerini acıttığı kayıtlardır.bu "devirde babana bile güvenmenin" sözünün vücut bulduğu kayıttır.
  1 -1 ... gogocu
 7. ?.
  (bkz: erkan mumcu/#1864393)
  ... art ist
 8. ?.
  feto nun civcivlerine en az bir yıllık malzeme veren görüşmedir.
  4 -4 ... jigsaw2
 9. 1.
  ergenekon "1" numarasının ses kaydıdır. bu adam 1 numara işte...
  1 -2 ... arcadian
 10. 2.
  kim tarafından dinlendiği belli olmayan konuşma. şimdi diyelim karadayı böyle konuşma yaptı peki bunu dinleyen suç işlemiyor mu. bu kayıtta sabih kanadoğluyla ilgili sözler de var böylece onun ismi de arada karalanacak. şimdi diyelimki herkesin konuşması kanunsuzca dinlense acaba sonumuz ne olur. şimdi bir çok kişi neler söylüyor bunlar kanunsuzca kaydedilip orada burada yayınlansa örnek başbakanın konuşmaları kaydedilip yayınlansa iyi mi olur. sadece kanunsuzca yapılmış bir kayıtla bir insanın üstüne gitmek demokrasi ve hukuğa ne kadar uygun.
  1 -1 ... seri arti oy veren insan