1. 1.
    Net gerçektir attığı tweete bak

ismail alpen in liberal olması
    ... tenete
  2. 2.
    daha çok seküler kürt gibi duruyor.
    5 -1 ... sapnu puas
  3. 3.
    Bu ve serkan inci’yi sözlükçü geri zekalılar dışında sikleyen var mı lan cidden?

Herifler, söyledikleri çoluk çocuğun tatava konusu olunca düşünülemeyeni düşündük, söylenemeyeni söyledik pozlarına falan giriyorlar.

Şu tweete bir bak allasen:

Konunun içeriğini falan geçiyorum, gayri safi yurt içi hasılası bile 850 milyar $ seviyelerinde olan ülkenin 1 trilyon dolar zarar gördüğünü söylüyor.

Nolmuş amk? Ameriga bilmem ne elementi madenlerini tam çıkattıracakmış, sonradan yine çıkattırmamaya mı karar vermiş?

Bir ara da, serkan denilen ekürisiyle olay tv’ye çıkıp ‘ülke yazılıma önem vermeli, yazılım çok mühim, imkan verilsin biz yaparız’ diye ekmek çıkarmaya çalışıyorlardı. Sikleyen olmadı haliyle. Tabi böyle olunca serkan inci, aldı beynini abd’ye göçtü, silikon vadisinde yazılım şirketi kuracak alskssls

Ya pardon da, sizin yazılımla ne alakanız var lan? Biri ekşiden bir sözlük klonladı, öteki klonlamaya bile zahmet etmeden sözlükspottan bir sözlük açtı hepi topu. yazılım dedikleri bu. Sanki bana işletim sistemi kodladılar amk! Bir de ortak kitap falan yazmışlar. Evet, gençlerimiz ismail ve serkan gibi idolleri örnek alıp yazılıma yönlendirilmeliler. Ah Bir enayi de çıkıp finansman sağlasa daha neler yapacaklar!

Sürekli bi tripte bunlar. Steve wozniak, bill gates havalarında, sözümona bilim/teknik menşeili güncel siyaset eleştirisine hevesleniyorlar. 3-5 salak bunları adam yerine koyup söyledikleri üzerine tatava yapınca da bir agresyonlar, bir şekiller, bir anlaşılamayan cinyıs pozları... Güttüğünüz 1 koyun ıslığınız dağları deliyor amk!
    1 -1 ... samgold
  4. 4.
    Bak hele cv’ye bak:

Girişimci, yazılımcı (vauvvv), uludağsözlük kurucusu, inci sözlük, inci caps, promoviral kurucu ortağı, sözlükspot kurucusu.

Alayının konseptini araklayıp iki fasilite değiştiriyorsun, her haltın kurucusu oluyorsun. Founder ve de en afillisinden Co-founder ismail!

Ha bir de ‘yazılım çok önemli’ tv program ve yapımcısı ismail!
    1 ... samgold
  5. 5.
    Şaşırtmayan bir durum zira daha üstü bir zeka beklenemezdi.

Adam sözlükte bile bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler kavramı üzerine yönetim kurmuş. Adamlar her türlü şeyi yaptığı halde yasaklamıyor.

Liboş insanlardan bu kadar oluyor işte.
    -1 ... keyf kahyasi