1. 1.
  hakemlerin her kararını yanlış sunan spiker, sonra düzeltiyor allahtan.
  1 ... anything is possible
 2. 2.
  sesi inanılmaz şekilde murat kosovaya benzeyen spiker.
  3 ... sule i omrum sonuyor
 3. 3.
  ncaa konusunda oldukça bilgili bir spiker. ama bence maçları sunmak yerine yorumcu olsa daha iyi olur. ilk zamanlarda kendisini beğenmiyordum ama zaman geçtikçe kendini geliştirdi.
  1 ... tearsofcold
 4. 4.
  seviyeli, bulunduğu yerin sorumluluğunu taşıyan sağlam spor spikeri/yorumcusu.
  2 ... yugoslavfaulu
 5. 5.
  ntv ve ntv spor'da yayınlanan nba maçlarının sunuculuğunu, murat kosova'dan devralmış sunucudur. sesi, murat kosova'ya çok benzemesinden midir, yoksa gerçekten iyi anlattığından mıdır bilinmez, bu konuda oldukça başarılıdır. özellikle kaan kural'la biraraya geldiklerinde, çok iyi bir ikili oluştururlar.

  ismail şenol
  ismail şenol

  (bkz: http://www.ataryemez.com/...-ismail-senol-kaan-kural/)
  1 -1 ... hypercube
 6. 6.
  [ http://twitter.com/ismailsenol] burdan twitter hesabına ulaşılabilecek kişidir. twitter hesabıyla oldukça alakadar bir kişidir kendisi.
  1 ... yugoslavfaulu
 7. 7.
  hakkı yenmiş ntv, ntvspor, nba tv spikeri, yorumcusudur. bütün sene sırf ersan var diye bütün gereksiz milwaukee bucks maçlarını anlatmış, bütün sene nba tv' nin, ntvspor' un yükünü çekmiştir. tamam murat kosova türkiye' de bir efsanedir, fakat final serisinin direk murat kosova' ya verilmesi ismail şenol' a yapılmış bir ayıptır.
  edit: 2. maçı ismail şenol anlatıyor, fakat bilginin doğruluğundan eminim. neyse umarım ismail şenol devam eder.
  2 ... yugoslavfaulu
 8. 8.
  sadece ses tonu değil, tarzı ve gülümsemesi bile murat kosova'ya benzemektedir.
  aslında, yıllarca maçları onun sesinden dinlemesi ve sonucunda da doğal olarak etkilenmesi şaşırtıcı değildir. genç yaşına rağmen aşmış basketbol bilgisi ve anlatımıyla maçlara kattığı tempo takdir edilesidir.
  1 ... cheerful
 9. 9.
  kurduğu 10 cümleden 9'unu cümlenin devamı varmış gibi vurgulayan, şeker mi şeker bir genç spor adamı.
  bu vurgu konusu genel olarak bir hata sayılır, ama ismail şenol yapınca başka bir şey oluyor, heyecanı artırıcı bir niteliği var bu adamın yaptığının.

  - kobe bryant içeri yükleniyor, basket...
  + (eee sonra ne oldu sonra ne oldu "bir de fouuul" diyeceksin demi?)
  4 ... allahselamiversin
 10. 10.
  yunanistan - rusya maçına -yarı finalden önce ispanya ve abd ile karşılaşmamak adına- kaybetmek için çıkan tüm yunanlara twitter hesabından ayar vermiş olan spiker/sunucu.

  o tweet:
  "dear greek friends, as the respectable philosopher earl hickey says: "karma is a bitch!" thank you, david blatt. viva espana!"
  2 ... cheerful