bugün

islam'ın yok olması gerekliliği.
islam hayvan gibi her önüne gelenle çiftleşmekten men eder doğrudur.

islam akıl buluğ olduktan sonra evlenmeyi; evlendirmeyi emreder.
Bir kaç ibne yüzünden islam üremeyi kısıtlamaz.
islam cinselliği engellemiyor. Bunun yüzdenden ergenliğe giren kişilerin fazla geçmeden evlenmesini uygun görüyor. Zina hemen hemen her dinde günah olan bir şeydir.
islam nikahsız ilişkiyi onaylamaz. Günümüzde nikahsız ilişkilerin ne gibi yanlışlar doğurduğunu hep beraber görmekteyiz.
Çöplüklere atılan bebekler,
intiharlar,
Cinayetlerin çoğu bu yüzdendir.
islam nikahlı olan eşine helal olan yoldan istediğin şekilde yaklaşmayı helal kılar.
4 tane kadınla evlenebiliyoruz ya niye engellesin.
Hz.peygamber 2017 nin istanbulunda yaşasaydı acaba bugün atıp tutan " islam alimleri" ve onların çıkarımları hakkında ne düşünürdü merak ediyorum.

Cinselliği engelleyen islam değil seküler ahlaktır.

Kulağa saçma geldiğinin farkındayım ama Türkiye örneği üzerinden değil de hukuk devleti kavramının anavatanı isviçre üzerinden ele alalım.

Medeni hukuku tanımayan bir imam ve iki şahit ile evlilik yapılacağını on gören islam dini evliliği dolayısıyla cinselliği daha mümkün kılıyor.

Teorik islam yorumları ile kimse bugünün dünyasında dini nikahı kadınların sömürüsüne neden olan bir durum değilmiş gibi savunmasın.

Suriye'den gelen kadınları " Cariye" ! Aldım ben diyerek sömüren sözde müslümanlar isviçre'de bunu yapabilir mi.
gayri meşru ilişkiyi engelliyor, meşru olanı teşvik ediyor. böylece aile yapısını koruyor sayın cahil.
islam cinselliği engellemez. Meşru çerçevede olmasına ve aile yapısının korunmasına dikkat eder. Eskiden insanlar erken evlendirilirmiş. Günümüzde evlilik gittikçe zorlaştırılıyor. Gençlerin çoğu zinaya bulaşmak zorunda kalıyor. Genç kızlar kandırılıyor, ortada bırakılıyor. Buna da modern yaşam deniliyor. Gençlerin yaşıtlarıyla evlendirilmeleri kolaylaştırılmalı.
akla "cinsellik derken neyi kastediyorsun?" sorusunu getirir. Abazan dolaşmak diyorsanız maalesef; insan yapısı gereği bunu ancak "bastırabilir" ancak "asla" yok edemez. Şöyle birkaç hadis vereyim:

1. "Peygamber 30 erkeğin cinsel gücüne sahipti" (Bastırılmamış, bilakis artırılmış)
2. "Peygamber bir gecede dokuz hanımıyla ayrı ayrı cinsel ilişki kurardı"
3. "Peygamber nerede güzel bir kadın görse hemen eve koşar, hanımı Zeynep’le cinsel ilişkiye girerdi"
4. "Cebrâil bana bir çömlek getirdi de ben ondan içtim ve bunun üzerine bana cinsî münasebette kırk erkek gücü verildi"
5. "Muhammed Peygamber; zevcelerinin hayız dönemlerinde mübaşerette bulunmak isterse, onlara izar (bir çeşit örtü) giymelerini emreder ve sonra da sine ve göğüslerine iltizamda (temasta) bulunurmuş."
6. "Bir gazvede bazı sahabeler; esir bazı Arap kadınlara karşı cinsel arzu duymuş ve azil yapmak (dışarıya boşalmak) istemiş ama bunu yapmadan önce, Muhammed Peygamber’e danışmaya karar vermiş. Bunu duyan Muhammed Peygamber de kendilerine, azil yapmamalarını (dışarıya boşalmamalarını) söylemiş"
7. "Güzel kadının yüzüne veya yeşilliğe bakmak görmeyi artırır."
8. "Aynı cinsten iki kişinin helaya gidip, avret yerleri açık vaziyette, beraberce hacet gidermesinde bir sakınca yoktur ancak o vaziyette konuşmaları haramdır."
9. "Bir erkek, bir kadınla evlenmek istediğinde, eğer yapabiliyorsa kadının, kendisini, onunla evlenmeye yönelten organlarına bakmalıdır."
10. "Kızlar sünnet edilmelidir lakin derin kesilmemelidir zira bu, kadına cinsel ilişki anlarında daha çok haz verir ve kocası için daha makbûldür. "
11. "Dünyadaki bütün kadınlarla evlenebilmek, vefat etmeden önce Muhammed Peygamber’e Allah tarafından helal kılınmış. "
12. "Aişe annemiz ile Muhammed Peygamber evlendiklerinde, Aişe annemiz altı, Muhamed Peygamber ise elli küsür yaşındaymış ancak üç yıl sonra gerdeğe girmişler yani Aişe annemiz dokuz yaşındayken"
13. "Muhammed Peygamber dokuz zevcesi olduğu halde, tek bir gecede hepsinin üzerine dolaşırmış."
14. "Birgün Muhammed Peygamber’in izni ile ihramdan çıkan bazı sahabeler, zekerlerinden (erkeklik organlarından) meni damlaya damlaya Mina’da bulunan zevcelerine yönelmiş"

Uzar gider.

Bonus:

"Birgün Aişe annemize, kendisine namahrem bir adam misafir olmuş. Ertesi sabah Aişe annemiz bu adama elbisesine bulaşan menileri nasıl temizlemesi gerektiğini, sözlü olarak tarif etmiş."

_____

Konuyla bağlantısı şudur ki; gerek hazret-i peygamber dönemindeki olaylar gerekse de 1400 yıldır süregelen vakalar (Oğlancılık, sübyancılık, livatacılık, ensest) dinin ahlak ile bir ilgisini olmadığının en büyük kanıtıdır. "Helal dairede meşru" gibi bir laf edip de güldürmeyin beni. Sizin o "helal daire" dediğiniz olayı mesheplerin neredeyse tamamı "erkeğe göre" yorumlar ve kadının bir "eşya" ya da "oyuncak" yapmaktan öteye gidemez.

Günümüzde imam nikahı "dost hayatı yaşamanın" bir yolu olmuş (büyük ihtimalle eskiden de böyleydi), hiçbir hükmü olmayan imam nikahı içtimai bir nüsuk olup çıkmış. Bu nikahı kıymayanlar "zina ediyor" diye suçlanmış ancak nikahı kıyıp "alayına" gidenler kendilerini sorgulamamış.

Üzgünüm; hayallerinizi yıkmak gibi olmasın ama halkbilimi okuduktan sonra toplumun ekseriyetinin bu şekilde olduğunu sözleyebilirim. Yani sonuçta bu ülkede Rus kadınlarını imana getirenler, şifa diye saça erkek menisi sürdürenler, 4 kadın sınırsız cariye mantığını normal görenler, reşit olmayanların evlendirip sübyancılıkta çığır açanlar (Bunların hepsi din adamıdır) var ve bunların kaynağı da yukarıdaki hadislerdir, sahabelerdir, tabiindir, teba-i tabiindir.

Umarım bu hadislere kalkıp da uydurma demezsiniz. Yani "koskoca Buhari, Müslim, Ebu Davut, Beyhaki, Suyuti, ibn Mace bilmiyor da sen mi biliyorsun lalezar?" derim.

isteyene tomurcuk memişli şeyler de yazarım.
Yanlış gelen yazar zırvası.

Git aslan gibi evlen. Doya doya helalinle yaşa cinselliğini. istersen 6 ay yataktan çıkma.

Onun bunun namusuna bakarak yaptığın ahlaksızlığı islamın üzerine atma.
Dedesi olacak herifler normal insanın başka gözle bakmayı aklından dahi geçirmeyeceği çocuklara kadın gözüyle yanaşabiliyor. Ve islam'a en büyük çamuru atarak"efendim peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem hazretleri eşiyle evlendiğinde eşi 9 yaşındaydı" diyor.
Kız çocuğu oğlan çocuğu demeyip tecavüz ediyor.
Uydurulan dinin tanrısı Kur'an'ın Allah'ı değildir. Dolayısıyla bu itham Kur'an dininden değil uydurulmuş hadis dininden bahsetmektedir. Sapıklar uydurulmuş dinin mensuplarıdır.
Karışmasın.
islam akraba evliliklerini ve sübyancılığı engellemeyen ahlaksız bir dindir. bilakis peygamberin yaptığı hareketler bunları destekleyen niteliktedir. onun yerine kimseye zararı olmayan eşcinsellik veya iki olgun insanın evlenmeden sevişmesi gibi durumlara ve kavramlara takmıştır. işte bu yüzden islam zararlıdır.
islam haramı engelliyor ama siz hakkımız olan mesaj atma özgürlüğümüzü elimizden alıyorsunuz biri beni takip etsin. çaylak ne ya.