bugün

her an pusuda yatıp müslüman görünümlü birinin hata yapmasını bekleyen güruhtur. Sakallı biri bişey mi yaptı hemen islama saldırır. başörtülü bir kadının bir hatası mı oldu bütün müslümanlar böyle deyip ortalığı karıştırır. Halbuki bunlar islamın değil kişilerin hatasıdır.
Yav efendim bizim sorunumuz islamla değil. Her inanca, inançların her ibadetine saygı gösterir, bu ibadetleri yerine getirmek isteyene her türlü yardımı sağlarım. Ama gel gelelim ki ben kimseyi başı kapalı diye otobüste tekmelemiyorum. Gidipte hac zamanı bunlar arap, müslüman gelenekleri diyip kimseyi taramıyorum. Şimdi diyceksiniz kardeşim provokatörsen bu entrynin sonrasını okumayacağım. Bize provokasyon yapan sizlersiniz. Saygıyı gösterdiğin kadar görürsün. Yani islamcı kardeşim istemediğin kadar aynı şekilde istenmezsin. Sen inancını kendin kutlarsan yerine getirirsen kimse müslümanlık teröriziğğğğm diye bağırmaz. Tekrar diyorum biz siz değiliz. Biz kimseyi içki içsin diye zorlamayız. Ama siz oruç tutmayanları döversiniz. Bu ülkenin kadınları akşamları sokağa çıkıcakta, şortta giyicek, bağıra bağıra gülecekte, sakızda çiğniycek, dışarda dondurmada yiycek. Siz de s.ke s.ke alışıcaksınız. Bizim kapalılara alıştığımız gibi. Siz bizi kötülemeyin bizde sizi. Hayırlı akşamlar.
fırsat bulmakta pek zorlanmayan güruh.
bu da bu insanların değil islamı yaşıyorum diyenlerin suçu.
müslüman görünümlü terör seviciler, hırsız, katil, iftiracı ve rüşvetçiler hakkında yine müslüman görünümlü hükümetin pek bir şey yapmaması nedeniyledir.

birilerinin müslüman görünümlü orospulara sahip çıkması da ayrı bir ruh hastalığı. bunlar bizden olamaz deyip çıkın işin içinden.

müslümanımsıya saldırı ile islam'a saldırıyı kasten ya da bilmeden karıştırıp polemik yaratıyorsunuz.

görsel
güncel Önemli Başlıklar