bugün

Andavallıktır. Mesela yahudilere cok daha radikal emirler ve normlar verilmiş. Yada asyalılara Mesela korelilerin eski dininde ve törelerinde yalan sóyleyenin dilini kesiyorlardı
Ama onlar yalan değil mi?
islam radikal bir dindir tabi, siz hiç ılımlı islam devleti gördünüz mü? ben görmedim ve şeriat yasaları gayet serttir.

burada tatlısu müslümanı oluyor millet sonra herkes yanlış biz doğruyuz diyor.

ama alakası yok, sen islam devleti bile değilsin ve şeriatla hiç yönetilmedin. sadece o senin kafanda mükemmel bir ütopya ve ona inanmışsın.

her şey süper olacak, ee olan yerler bok götürüyor ama olsun onların hepsi geri zekalı ve yanlış anlamış.

ayrıca bugün en çok terörist yetiştiren de islamdır. islami terör örtülerinin kendiliğinden çıktığını söylemek ve dinin aktif olduğu yerleri dinden bağımsız kendi halinde algılamak kendini kandırmaktır.
La oğlum bir susun ya. salak mısınız siz ya? aptal mısınız ya? sizin sinapsislerinizi sikeyim ya.

Bu coğrafyada, bu petrolün kol gezdiği kadim coğrafyada, eğer şintoistler yaşasalardı, şimdi tüm dünya şintoizmi ''terör dini'' olarak görecekti. tabi ya orospu çocuğu, ne sandın sen?

Anlayın olum artık, mesele islam falan değil; mesele petrol.

mesele tek dünya devleti.

mesele tek dünya dini (new age)

mesele tuğba. pardon hatlar karıştı o başka bir meseleydi amına koyim ehehe.
Sacma sanılmayan sacmalıktır.