1. 1.
  ''iSLAMiYET'', Müslümanlar(!) tarafından işgal altında!

  Bu cümle başlığını okuyan herkesin kafasında bir önyargı belirleyebilir. Fakat sabırlı olalım. Ne demek istemişim?
  iran, Suudi Arabistan, BAE, YEMEN, Sudan, Kuveyt, Fas, Ürdün, Pakistan, Hindistan, Azerbeycan, Irak( 2001 öncesi) ve Suriye(2010 öncesi) ve adını saymadığım 30'a yakın islam Ülkesi..

  Yıllarca neyin propagandasını yaptılar? Arap şeyhleri kötü, oradaki halk masum! Burda doğru olan tek şey Arap şeyhlerin birer satılmış olduğu fakat bu sebeble mi aklanacağız?

  Filistin yıllardan beri işgal altında. Mekke ve Medine, Amerikan köpeği iktidarlar tarafından dönüştürülmeye çalışılıyor. Kutsal bölgeler Emperyalistlerin himayesi altına girmiş. Tüm islam Dünyası tehdit altında.

  Son 100 yıla bakıyoruz. islam ülkelerinde yaşayan halklardan kendi yönetimlerine karşı en ufak tepki yok? Siz hiç 10.000 kişinin bir araya toplanıp tepki verdiğini gördünüz mü?

  Tepki ne zaman oluyor?
  ABD, menfaatlerine uymayan bir ismin iktidardan indirilmesini istiyor. Birden halkı ayaklandırmaya başlıyor. Bir kez de kendi iradenizle ayaklananın be Müslümanlar!

  220 Milyon euro Neymar'a transfer parası ödeyecek olan Katar Şeyhi, sen kimsin? Siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz?

  Suriyelilerin tüm yükünü Türkiye çekiyor!!

  Bizim halkımızın aslında Suriyelilerle bir sıkıntısı yok. islam Dünyası bu yükü eşit şekilde omuzlasa Türkiye'deki Suriyelilerin varlığı belki de farkedilmeyecekti. Kimse de tepki göstermeyecekti. Tüm yükü Türk Devlet'i omuzlayınca ister istemez kalabalık nüfus dikkat çekti ve insanlarda tepki gösterdi. Nerede bu Müslüman nüfus? 1.6 Milyarlık islam Dünyası'nın yükünü 80 MiLYON çekmek mi zorunda?

  TÜRK MiLLiYETÇiLiĞi yapılınca kızıyorsunuz.

  Buna siz zorluyorsunuz! Sizin yediğiniz haltları bile 100 yıldır Türkiye temizlemeye çalışıyor.

  ÖSO, AHRAR-ŞAM size sesleniyorum! Türk Askerinin kontrolü altına girmemekte niye ısrar ediyorsunuz? CiA'nın altınlarına kanıyorsunuz. Sizi satacaklar. Sizi tek tek doğrayacaklar. Sonra napacaklar biliyor musunuz?

  Analarınız, babalarınıza sizi ''Türkler'' sattı diyecekler.
  BARZANi sana sesleniyorum! Niye Irak'ın toprak bütünlüğünden taraf değilsin, seni bu çakma devletçiliğe kim inandırdı? Sana bırakırlar mı petrolü? Senin pisliklerini de Türkiye temizlemek zorunda kalacak.
  Kuzey Suriye'de, Kuzey Irak'ta Kürt Devleti kuracaklar. Bu iki devleti birbirleriyle çarpıştıracaklar. Olan yine sivillere olacak.

  iSRAiL'e alan açacaklar. PASiFiK'te ABD savaşırken, ingiltere bölgeye konacak. PLAN BU..

  SÜNNi-Şii savaşı yapıyorsunuz. Arapçılık, Kürtçülük yapıyorsunuz. Vahhabilik yapıyorsunuz. Türkiye düşmanlığı yapıyorsunuz. Herkesin köpekliğini yapıyorsunuz. En acısı da halklarınız buna göz yumuyor.

  Nasıl isen öyle yönetilirsin! demişler.

  Mustafa Kemal'in Millet iradesini öne atması şahsi kararı değil, TÜRK Devleti'nin kararıdır. Fakat ''uygulamak'' cesaret ister.

  HiLAFET'in neden kaldırıldığını anlayamadılar. Bugün Hilafet'i ilan etsen 20 ülkeyi kendi himayene alsan en az 17'si seni sırtından vuracak. Teşkilatlı biçimde diğer bölgelerde hakimetin yoksa HiLAFET'in hükmü olamaz, başına dert açarsın.

  80 Milyonluk Türkiye, istanbul'a ve Anadolu'ya sahip çıkmak için büyük bedeller ödedi. 100'e yakın Ülkenin istihbarat servislerinin gözü burada. Herkesin hayali istanbul! Terör örgütleri burada,herkes burada.

  içimizdeki büyük dertlere rağmen, TÜRK halkının bir kısmı fakirlikle yüzleşmesine rağmen, ''TÜRK DEVLET'i'' bütçesinin en az yüzde 10'nu size ayırdı ama hala iDLiP'te birbirinizle didişiyorsunuz. Hala CiA'nın ağzına bakıyorsunuz.

  Türk Devlet'i 800 yıl önce Moğol istilasına uğradığında da hepiniz izlediniz. Bir yandan haçlılar, bir yandan moğollular.

  Türkleri sınamayın. Biz kendi içimize çekiliriz. Savunmamızı yaparız. Fakat bizim hedefimiz bu değil. Birleşelim, tek vücut olalım diyoruz. Sizler buna rağmen ''para'' diyorsunuz.

  iSLAM, (sözde) Müslümanlar tarafından işgal altında.
  Herkes Türkler bir gün geri gelecek diye bekliyor. Sizler köpeklik yaptığınız sürece geri dönmeyeceğiz.
  islam Dünyası akıllanmak için daha çok acı çekmesi gerekiyormuş. Görünen bu. Sizin bataklığınızda biz yokuz..

  TÜRKiYE, daha da Üniterleşecek.

  "Yazımız alıntıdır."

  Yazarın adını ve yazdığı daha fazla yazıya ulaşmak için mesaj atabilirsiniz.
  2 ... bad guys will be defeated