1. ?.
  sözlük ortamlarında nick mahremiyetinin arkasına sığınarak kolayca atılıp tutulmaktadır.

  konuyu örneklerle açıklamaya çalışacağım. matematik, müzik, sosyoloji, psikoloji, kimya, politika, heykel, felsefe, biyoloji vb vb vb....

  yukarıda sıraladığım şeyler aslında kişi için uzmanlık gerektiren konulardır.cahil insanların yanında matematik ya da psikoloji konuşup, onları etki altına bile alabilirsiniz ancak bir matematik profesörünün yanında matematik bilimi hakkında atıp tutarsanız, sonunuz acı olur. rezil olursunuz.

  kabul edilse de, edilmese de "din" de bir bilim dalıdır. çevrenizde cahil adamlar varken islamiyet hakkında atıp tutarsınız. o cahiller de size "vay beee, adam doğru söylüyor" diyebilirler.

  ayıptır... namaz için jimnastik hareketidir, hz. muhammed'in cahil araplar için uydurduğu sözdür, hac ancak arapları zengin eder demek ayıptır.

  din hakkında bilip bilmeden yalana bulaşıyorsunuz. allah ıslah etsin.

  anlayan için bir ayet.

  bakara 114.
  Allah'ın mescitlerinde Allah'ın adının anılmasını engelleyip oraların ıssız ve harap hale gelmesine çalışanlardan daha zalim kim olabilir? Bunlar oralara ancak korka korka girebilirler. Onlar için dünyada zillet, âhirette ise müthiş bir azap vardır.
  9 -3 ... levski
 2. 1.
  atatürk heykellerinin karşısında hunharca ve ayakları şişmesi pahasına bir ömür hayat çürüten kişilerin yaptığı hakaret içerikli eylem.
  lan bari hareket edin az. atanız size çemkirmez, kalbi sevgi dolu adamın.
  4 -6 ... adolf kitler
 3. 2.
  sözlükteki trollerin ve ateistlerin dikkat çekmek için -sözlüktekilerin çoğunluğunu müslümanların oluşuturduğunu biliyor- yaptıkları harekettir.

  (bkz: le ilkan)
  4 -1 ... jjsnezhel
 4. 3.
  http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=14493

  islamı asıl küçük düşürenlerle ilgilenin önce...
  1 ... darius ve krezus reloaded
 5. 4.
  insanların egolarını tatmin etmek adına klavyeşörlük yapmasıdır. çoğu düşünce özgürlüğünün arkasına saklanır. burda atlanmaması gereken nokta saygı duymaları gereken şey din değil dindar insanlardır.
  1 -1 ... teknikkafa
 6. 5.
  islamı değilde eden kişiyi rezil eden eylemdir. fazla söze gerek yok. din bi kaç soytarının alay etmesi ile küçülmez. küçülen mercimek kadar beyniyle debelenip duran kişi olacaktır. bu zamana kadar aksi bi durum olmamıştır.
  2 -1 ... sute giren semsiye
 7. 6.
  islama zarar vermeyen davranıştır. daha beterlerini de yapmaktadırlar. ama ışık tüm gücüyle parlamaya devam etmektedir.
  1 ... creatil
 8. 7.
  islamiyet ile alay eden, aslında allah yok din yalan karikatürü çizen adam değil, bunu yargıya taşıyan adamdır. islamiyet bir karikatüristin çizdiği iki çizgi ile küçük düşecek, yargının yardımına ihtiyaç duyacak kadar aciz değildir.

  bu olayın yargıya taşınması sadece yobazların gazlarını alır.
  3 ... sessizdeydi duymamisim