1. 1.
  Bir çift boşandıktan sonra kadın, başka bir erkekle evlenmeden yeniden eski kocasıyla bir araya gelemez. Hatta Osmanlı döneminde bu boşanan kadınlarla evlenilsin diye "Hüllecilik" isimli bir meslek bile vardı.

  Kimse kusura bakmasın ama eski karınla yeniden evlenmek için karıyı önce başkasına s.ktirmeyi swinger çiftler ve Konya ovasında ikamet edenler dışında kimse kabul etmez.

  Elhamdülillah müslümanız ama sikerler böyle usülü.
  2 ... elektrik kesilince aaa diyorum
 2. 2.
  bir kelimenin üç kez tekrarlanması, toplam süre 1,5 saniye ve kadını boşadın. islam dininde kadına verilen değer göstergesi.

  bi de defol defol defol desek resmi nikah düşse ne güzel olur di mi?

  Sana binlerce kez teşekkür Ulu önderimiz. senin sayende kadınlarımız haklarına kavuştu.
  2 -1 ... donsuz geliyorum
 3. 3.
  iki yazılan entry de eksik.

  Bir boşanma süreci var. Öncelikle eşlerin bir hocaya/bilene danışması gerekir. iki kişinin kendine kalabilmeleri için 2-3 ay ayrı kalırlar. Bundan sonra karı koca tekrar hoca/bilirkişinin yanına gelip kararlarından vazgeçerler veya seçimlerini onaylarlar. Ayrıca boşanıldıktan sonra etrafa duyurulması gerekir.

  Ayrıca hülle çok çok ekstrem durumlarda kendini gösterir.

  Hülle durumuna girilebilmesi için bir çiftin peşpeşe 3 kere evlenip boşanması gerekir. Bu süreci düşünürseniz aslında hülle seviyesine varılabilmesi için bayağı işin zıvanadan çıkması gerekiyor.

  Bir gecelik evleniyor deyince hemen aklı fuckbuddy e kayanlara haberim var: öyle bir şey yok.

  "Hülle için, hileye baş vuranlar olmuş, iddet beklemeden evlenmek caiz değil iken, nikah yapanlar çıkmıştır. Bu gece evlenip sabah boşayacak kiralık adam aramışlardır. Dinimizde böyle geçici nikah yoktur. Biri ile anlaşıp bu gece evlen, yarın boşarsın diye bir anlaşma yapmak, yani belli bir süreliğine evlenmek sahih değildir. Peygamber efendimiz, hülleciyi kiralık teke olarak vasıflandırıp buyurdu ki: (Hülle yapana da, yaptırana da Allah lanet etsin.) [ibni Mace, Taberani, Hâkim, Beyheki]"
  ... super helix