1. 1.
  geçen bizim şirkette bir adam söyledi çocuğumu kreşe verdim hem de islami dersler var diye.

  baktım şöyle ne öğretiyorlar diye namazdan surelere kadar bir çok detay. allahın cahil gerizekalısı.

  lan çocuk üç yaşında be üç sen o yaşta çocuğun kafasını islam zırvalarıyla doldurursan geleceği kayar.

  zavallı beyin fakirleri.
  5 -4 ... cumshot on the face
 2. 2.
  jr. fethullahların yetişeceği kurumlar.
  6 ... ardiem
 3. 3.
  Utanmasalar ana karnında eğitime başlayacaklar. Çocuklara habire ezber yaptırıyorlar. Bir eğitimci olarak soruyorum hangi mantıkla hangi sistemle ezber yaptırıyorlar küçücük çocuklara? ideolojilerini enjekte etmekteki bu hazları onların mantıkla değilde sırf ilkel güdülerle hareket ettiğini gösteriyor. Beni eleştirecek dindar arkadaşlara bir sorum olacak: Marksist, Kemalist, Ateist filan anaokulları olsa ve ideolojik bir eğitim yapsalar yaklaşımınız ne olurdu?
  5 -2 ... weberfoucault
 4. 4.
  genelde alt sınıf, islamı paravan olarak kullanıp her türlü orospuluğu yapan ya da yapmaya meyilli kadınların ve adamların çocuklarını gönderdiği okullardır.
  2 -1 ... cumshot on the face
 5. 5.
  kanser bir kesim yetiştirmek için yapılabilecek muhteşem şeylerden birisidir.
  2 ... kuman
 6. 6.
  bir tanıdığımın 9-10 yaşındaki çocuğu 5-6 yaşından beri arapça dersi görüyormuş.

  ben bunu yaptıran anne babanın kapkaranlık niyetleri olduğunu düşünüyorum başka bir izahı yok benim için. bunu yapan ebeveyn ya kara cahil ya da fetö metö cart curt gibi gizli emelleri var.

  çocuk neticede arap prensi şeyhi olmayacağına göre herhalde islami bilgi arapça konuşmak vs. iyi para ediyor bu ara denilip çocukların kafaları öz anne babalarının eliyle kodlandırılıyor böyle böyle.
  2 ... ya aldatansin ya aldatilan
 7. 7.
  çoğu cemaat kökenlidir (diyanet tabelası olsa bile) cemaat kelimesiyle verilen eğitimin ne kadar din kaynaklı olduğunu, ne kadar doğru olduğunu anlarsınız artık. (bkz: )akıllıysanız
  2 ... yaburnee
 8. 8.
  ana babalarının altında genellikle bmw/mercedes olan enescan, kübracan, beyzacan, eslemgül isimli çocukların eğitim(!) aldığı daha çocuk yaştakilere bile harem-selam uygulama yapılan okullardır.
  3 ... alininki