bugün

dünyada sallanacak, sövülecek bir sürü din varken sadece islamı seçmiş olan ve islama gönül verenleri çileden çıkarmayı düstur edinmiş ateisttir.

olm sallamayın demiyorum hobi olarak yine sallayın da, niye sadece islam? ben isterim ki şurada papazların ak sakalları sikilsin, yok efendim hahamların gizli eş cinsel olması gibi başlıklar açılsın ve daha bir sürü sallama çeşitlemeleri. ben ateist değilim, sizin gibi klasik bir sözlük ateisti olsam, yeryüzünde sikip sokmadığım din kalmaz. hee, ateist olmak dinlere saldırmak mecburiyetini beraberinde getirmiyor, ancak görüldüğü kadarıyla sözlükteki ateistlerde dine saldırma ve din düşmanlığı mevcut. yalanım yok, benim de bu tip maceralarım oldu, ki asla inkar edecek değilim. neyse, binbir türlü zırva işte, onçinyani.

olm şu saatten sonra paganlıktan başlayıp museviliğe kadar sallayacaksınız. sadece islam ile peynir gemisi yürümez. akıllı olun. ateistliğin hakkını verin.
tek rakibi islam olandır, çünkü diğer dinler zaten asimile olmuştur, diğer din mensuplarını bir topitopa ateist yapabilirler ama müslümanları? elbette bu nedenle islam ile çok uğraşılır.
ya ne akilsizlar var ha. islam buyuk dinmis de o yuzden cok elestiriliyormus.

ulan batida yuzyillardir ne filozoflar, ne bilim adamlari gecti. hepsi hristiyanligi elestirdi, islam'i hic siklemedi. cunku kendi toplumlarinin iyiligini dusunduler. arap inansin bana ne dediler. adamlar aydinlandi, dunyaya egemen oldu. burada ise ateistler olduruldu, dislandi.

richard dawkins ateist ama hep hristiyanligi elestiriyor. islam'a cok az dokunuyor. cunku adam ingiliz. turk ateisti de hristiyanlik ile mi ugrassin? herhalde islam'a sallayacak. yani sunu anlayacak kadar zekasi olmayan insanlar zaten ancak musluman olur.
ex müslümandır.

ben bir delilik yaptım sizde yapmayın der.

(bkz: turan dursun)
gerçek hayatta yapamadığını sözlükte yapan ateisttir. dışarıda ancak kendi minik arkadaş çevresinde yapar. çıkıp dışarıda dilediği gibi hristiyanlığı, museviliği de eleştirebilir ateist kimliğini saklayarak. birçok kişi alkışlar da. ancak kendisini tanımayan, büyük bir topluluk önünde kendi savlarını savunmaktan acizdir. acınası insandır. konu islam olunca bu arkadaşlar modlardan moda girerler.

(bkz: yusuf yusuf mode on)
etrafında başka dine mensup pek insan olmadığından böyle yapandır herhalde ama ufakdan ufakdan diğerlerini savunmaları garip özentiliklerini gösterir.
-cuma namazı uhuvvet bıdıbıdı kiliseler hedehede
+ama adamlar takım elbisesini giyip , düzenli bir şekilde , gösteriş yapmadan , kimsenin ayak kokusunu çekmeden hedehede...
kendi fikirlerini büyük bir toplulukta söyliyememe nedeni. islamın hoşgörü ve sevgi dini olmasıdır.

eger islam barış dini olmasaydı söylerdi fikirlerini.
(bkz: ümitsiz vaka)
e ülkem hıristiyan olmadığına göre önce müslümanlığı sorgulamaktadır kendileri. çünkü herkes müslüman doğar burda. seçme şansı doğuş esnasında yok. bunu idrak edecek yaşa gelincede müslümanlığı sorgular, sonra da müslümanlıktan başka bişeyi incelemiyo diye yobazlar ateş püskürür... ve hıristiyanlarla çoğunlukla ingilizce tartıştıkları için(ülkede kaç hıristiyan var ki tartışasın?) anlamayanlar daha da güçlü bir umutla suçlarlar onları...
–SSCB milyonlarca insan öldürmüş
+o sosyalizm değil
–ingiltere ırakta?
+o devletlerin puştluğu
–ışid saldırı yapmış?
+BARBAR MÜSLÜMANLAAAAAR :(
müslüman aklı işte bir şey diyemiyorsun.

ulan sabah akşam burada hinduizmi eleştirsek ne olur?

sen zaten onların saçma olduğunu biliyorsun esas bilmediğin islamın da saçma olduğu ve onlardan bir farkı olmadığı işte bunu söylemeye çalışıyoruz.