1. 1.
    Hani Rabbin (ezelde) Âdemoğullarının sulplerinden zürriyetlerini almış, onları kendilerine karşı şahit tutarak, “Ben sizin Rabbiniz değil miyim?” demişti. Onlar da, “Evet, şahit olduk (ki Rabbimizsin)” demişlerdi. Böyle yapmamız kıyamet günü, “Biz bundan habersizdik” dememeniz içindir.

Ayrıca sana sorulmuştur.
    Biz emaneti, göklere, yere ve dağlara teklif ettik de onlar bunu yüklenmekten çekindiler, (sorumluluğundan) korktular. Onu insan yüklendi. Doğrusu o çok zalim, çok cahildir. Ahzab 72
    2 -5 ... ehli sunnet
  2. 1.
    Ne salak salak sorular bunlar. Hiç kimse dinine körü körüne bağlanmıyor merak etme. Herkes ergenlik çağına geldikten sonra Allah’ı bulmak zorunda bunun topallıkla ne alakası var elinin altında internet var adamın. Öncesi içinse gayet basit yerleşmeler küçük olduğu için bir haber hemen herkes tarafından duyulur.
    Hadi yallah.
    1 -2 ... ehli sunnet
  3. 2.
    Allah aşkına cevap vermeyin.
    -6 ... yok herif
  4. 3.
    Salak mıdır troll müdür nedir? Senin kendi seçimin bu dünyaya gelmen diyorum. islamdan bahsettiğimiz için ayet veriyorum.
    Biz emaneti, göklere, yere ve dağlara teklif ettik de onlar bunu yüklenmekten çekindiler, (sorumluluğundan) korktular. Onu insan yüklendi. Doğrusu o çok zalim, çok cahildir. Ahzab72
    Hala kıvırıyor. Kaçış yok.
    -3 ... ehli sunnet
  5. 4.
    Yahu gerizekalı isterse uzaylı olsun herkes düşünüyor neden geldim gibi soruları. Hz. ibrahim nasıl tek Allahı bulmuştu azıcık düşün yahu saf.
    -2 ... ehli sunnet
  6. 5.
    Sınavın eşit şartla yapılmasının topallıkla ne alakası var sakatlar matematik sınavına giremiyor mu? puhahahahaja.
    -1 ... ehli sunnet
  7. 6.
    Adam gibi cevap veriyoruz kıvırıyorsun 8 yaşındaki çocuk soruları soruyorsun sana yakışan cevapta aha budur.
    1 -1 ... ehli sunnet
  8. 7.
    cenab- ı allah kullarını eşit yaratmamıştır. ama kimse merak etmesin adil yargılayacaktır.
    3 -3 ... lider teskilat doktrin
  9. 8.
    Eğer bu sorulara cevap veremezsen iq isterse 4000 olsun o beyin sikilecek.
    ... idrak yollari enfeksiyonu
  10. 9.
    Yan sınıftaki dinin uygulamalı Ayahuhasca dersinden gelen koku islam sınıfını sınavda nasıl etkiler diye düşünmeden edemediğim sorunsal.
    ... mey sayisi