1. 1.
  erkek sağ kaburgasının alt kısmındadır. inanmayan baksın, şüphesiz orada elle hissedilecek kadar bir boşluk var. ellediniz mi?

  işte tanrı kadını oradan yarattı arkadaşlar. kadının asli görevi ise erkeğe cariyelik/karılık yapıp insan neslini çoğaltmak. gerisi fasafiso. zaten tarihe de bakarsanız kadınlar başka bir şey yapmamış.

  yalansa yalan deyin.
  3 -13 ... ersin ozbukey
 2. 2.
  nisa suresinde bahsi gecen kadardir. dolayisiyla yoktur.
  7 ... missedy
 3. 3.
  yüksektir. kaburga kemiği kuran'da yoktur. doğal olarak zoraki evlilik de kuran'da yasaklanmıştır.
  1 -1 ... selia
 4. 4.
  biz ne kadar hakikatleri anlatmaya ve dini tebliğ etmeye çalışsak da anlamak istemeyenin sözlerimize itibar etmeyeceğini biliyoruz. bu nedenle ben kadının nasıl bir muamele gördüğünü kendim anlatmayacağım. bunun yerine 17. yüzyılın ilk çeyreğinde istanbulu ziyarete gelmiş lady montagunun türkiye mektuplarindan bir kısımı paylaşacağım. kendisi ingilizdir.

  "Belki en çok benim kadın ruhumun zıtlığından olacak, şunu söyleyeyim ki yazarların yazdıklarının çoğu doğru değil. Türk kadınlarının sefil bir şekilde hapis olduklarını yazıyorlar, fakat onlar belki dünyanın en özgür kadınları olarak kesintisiz bir zevk hayatı yaşıyorlar; hiçbir sorumlulukları yok; bütün ömürlerini ziyaretlerle,hamamlarla, hoş eğlencelerle ve yeni modalar yaratmakla geçiriyorlar. Evet doğru, hamamların dışında gidecekleri yer pek yok,orada da ancak kendi hemcinsleriyle görüşebiliyorlar ama bu eğ-lenceden büyük zevk aldıkları kuşku götürmez." (sayfa 405)

  islamda kadınların hapis içinde yaşadığını zanneden zavallılar modern çağda türemiştir. islam kadınları hareme erkekleri de selamlığa kapatmıştır. mümkün olduğu kadar aynı ortama girmemesini emretmiştir. zaruret hali olmadıkça yabancı bir erkek ve kadının konuşması uygun görülmemiştir. evlilik kolaylaştırıp teşvik edilmis, zina ağır yaptırıma tabi tutulmuştur. erkek ile kadın arasındaki bu set fıtrat geregidir. biliyoruz ki flortler bakışmalarla başlar. erkek ile kadının birbirine ilgi duyması fıtrat gereğidir. bu nedenle insanların günaha girmesinin bütün yolları kapatılmaya çalışılmıştır.

  şimdi baktığımızda ise kadını özgürleştirme adi altinda tam bir kölelik nizamı kurulmuştur. kadın, yedek erkek muamelesi görmektedir. ucuz işgücü olarak degerlendirilmektedir. reklam sektörü tarafından cinsel obje olarak kullanılmaktadır. evinin hanımı olmayı hapislik sanan kadın patronunun kölesi haline getirilmiştir. kadın bedeni her fırsatta meta olarak kullanılmaktadır.

  yazık ki gün geçtikçe Allah'ın getirdiklerini kavramaktan uzaklaşıyoruz. hala beşer aklının evrensel hakikate ulaşamayacağının farkına varılamadı. yazık.
  10 -5 ... neferi ceysu muhammed
 5. 5.
  karınızı hafifçe dövebilirsiniz.
  5 -5 ... true
 6. 6.
  "Eğer (birden çok evlilikte kadınlar arasında) adaleti gerçekleştirmekten endişe ederseniz, bir kadınla veya eliniz altında olan cariyelerle yetinin.”
  (Nisa, 4/3).

  En tepededir.
  3 -1 ... odysseus
 7. 7.
  Kadını, mahremiyeti, özeli, aşkı, sevgiyi bilmeyen kadın erkeğin kölesidir der.

  Sizin o inandığınız feminst ucubeler var ya. Onlar kadını, erkeğe daha kolay ulaştırmak için kadını soyan, haysiyetini ayaklar altına alan kadın tüccarlarıdır.

  Kafanız az bassa. Mesela neden her reklamda anlamsızca sürekli kadın bacakları izliyoruz.

  Peki ya neden dizilerde bir sürü aldatılma, metres olayları oluyor da bu ucubeler ses çıkarmıyor.

  Veya neden kadın örtündüğünde buna saygı göstermek yerine aşığılayıp, dışlıyorlar?

  Neden her reklem afişlerinde illaki bir kadın bedeni görüyoruz. Nerede bu feminist ucubeler?

  Kadın hassastır,özeldir. Bir erkeğe aittir. Evet! Kadın aittir. Mal olarak değil. Tamamlayıcı olarak. Eksik olan kalbi tamamlayıcı, erkeğine aittir!
  6 -6 ... vomer
 8. 8.
  ateistim ama şeriat gelse en baba islamcı olurdum. düşünsene karına 2. yi getiriyorsun o eskidimi 3. yü oda yetmesse 4. yü evde harem kurardım. kısaca islamda kadının yeri bu dörtlüden birinin yeridir.
  2 -4 ... katsura
 9. 9.
  Taşlanarak öldürülmektir.

  (bkz: recm)
  3 -4 ... konglamere lenf nodu
 10. 10.
  Cennet annelerin ayakları altındadır. Kız çocuğu müjdedir, cennet anahtarıdır.
  4 -6 ... selia